UX/UI designer

AllBright.io Elastyczna  Gdziekolwiek

W AllBright.io poszukujemy UX/UI designerów, którzy będą z nami projektować nowe produkty mobilne oraz web.

Obowiązki:

  • Projektowanie UX/Ui, tworzenie blockframów, wireframów i designów dla aplikacji konsumenckich
  • Wsparcie w czasie analizy biznesowej projektu
  • Research i tworzenie koncepcji  dla wewnętrznych rozwiązań aplikacji healthtech
  • Nadzór nad wizualną spójnością marki AllBright

Mile widziane:

  • Pomoc w tworzeniu contentu o treści UX/UI

Czego oczekujemy:

  • 4 letnie doświadczenie w tworzeniu interfejsów mobile/web
  • doświadczenie w pracy z zespołami produktowym oraz developerami
  • znajomość zasad UX
  • umiejętność tworzenia szybkich wireframów
  • doskonała znajomość narzędzi: Figma/Sketch oraz AdobeXD
  • znajomość procesów budowania aplikacji mobilnych oraz web
  • dbałości o szczegóły
  • umiejętności szybkiego rozwiązywania problemów
  • samodzielności
  • portfolio z przykładami wireframów oraz interfejsów
  • dobrej znajomości języka angielskiego

Co oferujemy:

  • pracę z doświadczonym zespołem
  • ciekawe projekty
  • realny wpływ na kształt i strategię budowania komercyjnych projektów
  • możliwość pracy zdalnej lub z biura w Warszawie
  • elastyczne godziny pracy

CV oraz portfolio prosimy wysyłać na adres hr@allbright.io