UX Specialist (Sektor Telekomunikacja)

Comarch Etat  Gdziekolwiek

Jeśli jesteś specjalistą od User Experience to ta praca jest dla Ciebie. Poszukujemy osób chcących zaangażować się w prace nad innowacyjnymi produktami dla sektora telekomunikacyjnego. Poszukujemy osoby kreatywnej, która będzie potrafiła przelać swój potencjał na tworzone rozwiązania. Będziesz pracować w multidyscyplinarnym zespole złożonym z konsultantów, kierowników produktów, projektantów. Przyszłość produktów zależy od Ciebie.

Czego oczekujemy:

  • wyczucia w tworzeniu interfejsów użytkownika. To Ty będziesz proponował rozwiązanie – oczekujemy ze je naszkicujesz a później uzasadnisz.
  • kreatywności
  • zdolności analitycznego myślenia
  • zrozumienia zasad dotyczących architektury informacji, użyteczności aplikacji oraz projektowania interakcji
  • doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • umiejętności tworzenia stron webowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz tworzenie dokumentacji technicznej

Zakres obowiązków:

  • projektowanie elementów UI (w formie makiet i/lub interaktywnych prototypów) wraz z niezbędną specyfikacją funkcjonalną
  • wsparcie dla zespołów R&D w dziedzinie architektury informacji, wizualizacji oraz interakcji

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi projektami z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • udział w dużych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny), dostęp do kompleksu rekreacyjnego.

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do aplikowania na naszej stronie: