UX Specialist

crafton Umowa o pracę lub B2B  Poznań, wielkopolskie, Polska

Agencja interaktywna Crafton.pl to zespół pasjonatów technologii internetowych pracujący
dla największych marek z całego świat. W związku z rozwojem Crafton Middle East planujemy rozwinąć nasz zespół!

Tak będą wyglądać Twoje zadania:

  • Planowanie i prowadzenie projektów
  • Opracowywanie koncepcji serwisów www
  • Przygotowywanie makiet i prototypów
  • Opiniowanie projektów graficznych
  • Prowadzenie badań UX z użytkownikami
  • Udział w warsztatach z Klientem

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zapału i pasji
  • Chęci do nauki i rozwoju
  • Pracowitości i dbałości o detale
  • Zrozumienia zasad użyteczności
  • Umiejętności tworzenia architektury informacji
  • Znajomości trendów w projektowaniu UI
  • Doświadczenia w obsłudze Axure
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy agencyjnej będzie atutem

W zamian zaoferujemy Tobie:

  • Praca w jednej z najlepszych agencji interaktywnych
  • wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Świetna atmosfera pracy w zespole pasjonatów
  • Coroczne zagraniczne wyjazdy integracyjne
  • Wspólne imprezy, eventy i weekendowe wypady na piwo
  • Możliwość pracy przy dużych, międzynarodowych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność i niezależność w wykonywaniu zadań

Jedna wiadomość - tylko tyle dzieli Cię od naszej wspólnej,
niezapomnianej przygody.

Napisz do nas na praca@crafton.pl !