This job listing has expired and may no longer be relevant!

UX Senior Designer

EDISONDA Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

W EDISONDZIE tworzymy i rozwijamy cyfrowe produkty. Szukamy projektanta, który projektując umie znaleźć złoty środek pomiędzy potrzebami użytkowników, oczekiwaniami biznesowymi, a wymaganiami technologicznymi. To o tobie? Dołącz do naszego zespołu.

Co oferujemy?

Różnorodność – jeśli nie lubisz zajmować się zbyt długo jedną rzeczą, nie poczujesz rozczarowania. Równocześnie dzieje się u nas kilkanaście projektów różnej wielkości. Mówiąc wprost, nie ma czasu na nudę!

Satysfakcję – na co dzień rozwijamy startupy, zmieniamy produkty cyfrowe, wspieramy organizacje pozarządowe i międzynarodowe korporacje. Wspólnie tworzymy projekty, które mają znaczenie.

Samodzielność – dajemy możliwość samodzielnego doboru sposobu realizacji projektów i tworzenia koncepcji

Rozwój – będziesz mieć możliwość bliskiej współpracy z doświadczonym, interdyscyplinarnym zespołem, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności projektowe, badawcze i konsultanckie.

Samokształcenie – 2 razy w tygodniu mamy zajęcia z angielskiego, a co dwa miesiące organizujemy EPS – wspólne wykłady i warsztaty, które ułatwiają wymianę doświadczeń.

Fejm – jeśli lubisz i chcesz występować na konferencjach, meetupach i innych ważnych branżowych wydarzeniach, u nas zbudujesz wizerunek eksperta.

Dobre towarzystwo – w pracy spędzasz jedną trzecią życia, dlatego wychodzimy z założenia, że istotny jest kontakt z inteligentnymi, inspirującymi ludźmi z poczuciem humoru. W EDISONDZIE jest ponad trzydzieścioro!

Czego oczekujemy?

Co najmniej 5-6 lat doświadczenia w realizacji różnych typów projektów – chcemy być pewni, że bez względu na to czy będziesz mieć za zadanie zaprojektować prostą aplikację, proces zakupowy w e-commerce, czy interfejs systemu produkcyjnego, dobierzesz optymalny proces projektowy i najlepsze narzędzia.

Lotnego umysłu – praca projektanta interakcji to przede wszystkim rozwiązywanie problemów. Aby to zrobić w sposób elegancki i efektywny, musisz być w stanie zrozumieć złożone zagadnienia oraz łączyć analizę z syntezą.

Bardzo dobrego warsztatu – przekona nas twoja doskonała znajomość technik i metod projektowych z zakresu User Centered Design i Design Thinking oraz swobodna praca z canvasami w formule jednodniowej i design sprint.

Umiejętności twardych – na co dzień pracujemy w Axure i Sketch, ale jesteśmy otwarci też na inne narzędzia do prototypowania.

Doświadczenia w pracy z klientem – często pracujemy warsztatowo, chcemy mieć pewność, że zaplanowanie i przeprowadzenie warsztatów projektowych z klientem i użytkownikami nie sprawia Ci trudności.

Wiedzy o badaniach – bardzo ważna jest dla nas wiedza i doświadczenie w planowaniu i realizacji badań, na co dzień blisko współpracujemy z zespołem badawczym.

Doskonałych umiejętności komunikacyjnych – co najmniej połowa czasu pracy designera to rozmowy – z Klientami, podwykonawcami oraz kolegami i koleżankami z zespołu. Otwartość i jasne formułowanie myśli są tu więc kluczowe.

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – realizujemy coraz więcej projektów dla klientów z zagranicy. Ważna jest dla nas płynna komunikacja po angielsku w mowie i w piśmie, wraz z umiejętnością poprowadzenia warsztatów i codziennej pracy w międzynarodowym zespole.

Otwartości na wyzwania – dynamiczne projekty to zmienne warunki, które będą wymagać od ciebie podejmowania nowych wyzwań np. opieki merytorycznej nad projektami realizowanymi przez młodszych projektantów czy częstych wyjazdów, również zagranicznych.

Jak się zgłosić?

Na adres praca@edisonda.pl przyślij swoje CV. Na końcu umieść zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Na pewno odpiszemy na Twoją wiadomość!

531 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy