UX Researcher

Totalmoney.pl Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Tworzymy Totalmoney.pl – w naszych rękach znajdują się największe portale i aplikacje internetowe dla finansowego e-commerce.

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.

Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding.

Do naszego Zespołu Badawczego poszukujemy UX Researchera.

Twój zakres obowiązków:

  • samodzielne, całościowe prowadzenie projektu badawczego (od rekrutacji osób badanych po raport końcowy)
  • współpraca z przedstawicielami różnych działów
  • zarządzanie czasem własnym

Nasze wymagania:

  • min. rok doświadczenia komercyjnego w badaniach UX w branży e-commerce
  • doświadczenie w pracy z UX Designerami, a także w badaniach makiet
  • umiejętność łączenia wiedzy pochodzącej z wielu źródeł
  • wysoko rozwinięte zdolności łączenia danych jakościowych z ilościowymi
  • doświadczenie w prowadzeniu warsztatów (szczególnie kickoff, badawczych)
  • umiejętność tworzenia rzeczowych i jednocześnie estetycznych raportów
  • umiejętność upowszechniania wiedzy badawczej
  • komunikatywność i asertywność
  • terminowość, wysoko rozwinięta orientacja na szczegóły

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy dla marketingu, bankowości, home design,
  • znajomość Google Analytics, Hotjara, Figmy, Zoom, Miro, Typeform

To oferujemy:

  • praca w zespole z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły i chętnie dzielącymi się swoją wiedzą
  • duża doza samodzielności, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszych serwisów – decyzje biznesowe podejmujemy w oparciu o badania i dane
  • szkolenia czy konferencje – nie ma problemu!
  • pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna i stomatologiczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, wypożyczalnia Kindli i hulajnóg elektrycznych
  • mieścimy się blisko centrum, w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13 we Wrocławiu, ale aktualnie pracujemy zdalnie i docelowo po pandemii praca w tym trybie również będzie możliwa 🙂

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 1-2 lata