UX Researcher

Efigence Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Cześć! Szukamy UX Researchera. Działamy na rynku prawie od 30 lat – jesteśmy twórcą tej branży w Polsce. Na całym świecie pomagamy instytucjom finansowym (banki, ubezpieczyciele, fundusze itp.) tworzyć rozwiązania, które zmieniają doświadczenie milionów ludzi. W naszym DNA jest redefiniowanie rynku, produktów, szukanie niestandardowych rozwiązań. Pracujemy na złożonych projektach, także z innych obszarów niż bankowe, mamy rozpoznawalnych klientów.

Lokalizacja: Warszawa.

Kontrakt: B2B (płatne dni nieobecności), 5000 – 8500 PLN (,,na FV”) + VAT.

Jak się u nas pracuje? W skrócie: dobrze!

  • Pracujemy w multidyscyplinarnym zespole: UI, UX, Research, Motion, Analityka, Badania.
  • Projektujemy w oparciu o autorski proces – nauczysz się, jak budować innowacyjne rozwiązania, które zmieniają rynek, biznes, zachowania użytkowników.
  • Badania swojego projektu zrobisz w naszym laboratorium – zawsze pod ręką.
  • Zapewniamy prosty onboarding w naszą codzienną pracę, proces projektowy, produkty prac, kto jest kim, przygotowanie sprzętu i oprogramowania.
  • Będziesz współpracować z Liderami, którzy nie tylko wdrożą Cię w projekt, ale też będą Cię wspierać w codziennej pracy.
  • Cyklicznie będziemy rozmawiać o Twojej karierze, rozwoju, bieżącej pracy (przejrzysty proces ewaluacji).
  • 2 dni w miesiącu (w godzinach pracy) poświęcamy na szkolenia i przygotowanie case study do Twojego portfolio.
  • Oferujemy dostęp do aktualnych szkoleń.
  • Raz w miesiącu mamy UX Śniadanie, na którym integrujemy się i dzielimy wiedzą z naszych projektów.
  • Zapewniamy dostęp do UX Kalendarza – nie ominiesz żadnego ważnego wydarzenia w Polsce, Europie i na świecie. Choć w tym przypadku nie musisz być naszym pracownikiem. Zapraszamy tu: confcalendar.efigence.com
  • Raz w roku całym zespołem uczestniczymy na jednej z większych konferencji UX.
  • Dwa dni w tygodniu możesz pracować zdalnie.
  • Pracujemy na sprzęcie Apple i nowoczesnych narzędziach projektowych w metodykach zwinnych.
  • Mamy nowoczesne, zielone biuro, dobrze skomunikowane, w Warszawie.

Twoje obowiązki:

  • Przygotowywanie metodologii oraz organizacja badań.
  • Moderowanie sesji badawczych.
  • Sporządzanie scenariuszy oraz raportów z badań.
  • Przeprowadzanie audytów UX.
  • Ścisła współpraca z działem UX/UI oraz Analizą Biznesową.
  • Poszukiwanie inspiracji pomocnych w projekcie.
  • Uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach z klientem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w badaniach UX (min. 1 rok) – warunek konieczny.
  • Znajomość narzędzi do przeprowadzania badań zdalnych.
  • Znajomość metodologii projektowania i przeprowadzania badań użyteczności.
  • Umiejętność prezentacji swoich prac zarówno w zespole, jak i dla klienta.
  • Umiejętności samoorganizacji, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Rozumienie specyfiki rynku Fintech’owego.
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów.
  • Zdolność myślenia analitycznego.
  • Ukończone studia biznesowe (zarządzanie, ekonomia) lub społeczne (kognitywistyka, psychologia).

A ponadto:

  • W biurze dostępne Playstation, piłkarzyki, a nawet rzutki.
  • Owocowe poniedziałki.
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Możliwa nauka języka angielskiego.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 1-2 lata

Najprościej na świecie. Wysyłasz CV, rozmawiamy. Jeśli czujemy wspólnie, że warto się sprawdzić zapraszamy na 3-miesięczny okres próbny –  płacimy za to, jakbyś był regularnym pracownikiem.

Pisz na adres:
research@efigence.com
Dołącz proszę CV.

Do zobaczenia, Edyta Cieślewicz, UX Research Leader

Już dziś subskrybuj nasz kalendarz z najważniejszymi konferencjami w Polsce, Europie i na świecie confcalendar.efigence.com