UX researcher

x-kom Etat  Kraków, Małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Oczekiwania:

  • Customer Experience: Wiesz, że najważniejsze to rozwiązywanie realnych problemów naszych użytkowników. Twoim celem jest doskonały Customer Experience.
  • Doświadczenie i samodzielność: Masz co najmniej 1 rok doświadczenia jako badacz lub analityk UX, a w swoim portfolio badania UI.
  • Wiedza badawcza: Znasz w praktyce metody badawcze ilościowe i jakościowe.
  • Analityczne myślenie: Rozumiesz, że jeśli A wynika z B, to nie oznacza, że B wynika z A. Potrafisz też wyciągać wnioski z dużej ilości danych.
  • Komunikacja i umiejętność słuchania: Lubisz rozmawiać z ludźmi, ale przede wszystkim potrafisz wysłuchać innych i wczuć się w ich sytuację.
  • Ciekawość: Interesuje Cię wszystko i drążysz temat tak długo, aż znajdziesz prawdziwą przyczynę.
  • Ambicja i rozwój: Ciągle szukasz i się zastanawiasz, jak zrobić coś lepiej. Czytasz blogi, książki oraz obserwujesz grupy UX-owe w social mediach.
  • Bycie geekiem: Lubisz i znasz nowoczesne technologie.
  • Znajomość narzędzi: np. Google Analytics, Excel, narzędzia do analizy ilościowej i jakościowej, narzędzia do tworzenia ankiet.
  • Dużym plusem są dla nas studia i kursy związane z badaniami, statystyką, analizą, itp. oraz umiejętność wizualizacji danych

Obowiązki:

  • Pomoc w rozwoju zespołu i budowaniu procesu badawczego
  • Poszukiwanie innowacji
  • Dbanie o zawsze aktualną wiedzę o segmentach użytkowników i personach
  • Rekrutacja użytkowników do badań
  • Odkrywanie i definiowanie prawdziwego problemu
  • Testowanie z użytkownikami prototypów i wdrożonych rozwiązań
  • Proponowanie i analiza testów A/B
  • Analityka ilościowa i jakościowa oraz badania z użytkownikami
  • Tworzenie czytelnych raportów z badań i analiz
  • Prowadzenie szkoleń z badań dla zespołu UX, PO, PM, Developerów i innych działów
  • Ewangelizacja UX w organizacji

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Ludzie i atmosfera: Jesteśmy 18-osobowym zespołem, w którym świetnie się dogadujemy i zawsze sobie pomagamy.
  • Wygodne narzędzia: Google Analytics, Hotjar, Miro, Lookback, Marvel, AzureDevops i pakiet Microsoft. Pomożemy Ci dobrać narzędzia do Twoich potrzeb.
  • Nowoczesne technologie: Korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.
  • Świetny sprzęt: tablety, smartfony – mamy wszystko, czego potrzebujesz.
  • Globalne myślenie: Optymalizujemy wszystkie powtarzalne prace tworząc minisystemy. Dzięki temu praca jest dużo przyjemniejsza.
  • Agile: Mamy Proces Tworzenia Oprogramowania   , w którym zespoły developerów  pracują w Scrumie. Zespół UX jako głos użytkowników bierze udział we wszystkich częściach tego procesu.
  • Nowoczesne biuro: „Fabryczna Office Park” w Krakowie przy Al. Pokoju 18, gdzie czekają na Ciebie chill room i gaming room. Umożliwiamy również pracę zdalną.
  • UX War Space: Mamy w biurze swoją przestrzeń z tablicami i dużą ilością kolorowych karteczek.
  • Elastyczne godziny pracy: Wystarczy, że będziesz o 10:00 na daily.
  • Budżet szkoleniowy: Podnosimy swoje kwalifikacje na szkoleniach i konferencjach.
  • Zatrudnienie: Wybierz dogodną dla siebie formę współpracy: umowa o pracę lub B2B.