UX Researcher

Symetria UX Kontrakt B2B  Poznań, Wielkopolskie, Polska

W Symetrii badamy, projektujemy, konsultujemy, ulepszamy, iterujemy… I to z największymi graczami na rynku – polskim i zagranicznym – od największych banków, przez linie lotnicze po dostawców mediów oraz e-commerce. Szkolimy również z szeroko pojętego „UXa” oraz certyfikujemy w ramach międzynarodowego programu UX-PM.
Mamy ponad 20-letnie doświadczenie i rozwijamy się dalej, dlatego aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do jednego z naszych zespołów UXowych:

nr ref. UXR/05/21

Zadania, jakie na Ciebie czekają:
  • przygotowywanie i realizacja projektów badawczych (kontakt z klientem, tworzenie scenariuszy, prowadzenie sesji badawczych, wyciąganie wniosków i przygotowywanie raportów)
  • prowadzenie warsztatów z klientami
  • tworzenie analiz i benchmarków
  • tworzenie wsadu merytorycznego do artykułów branżowych
  • opcjonalne projektowanie produktów i usług online i offline

Szukamy osoby, która:
  • posiada min. 2-3 lata doświadczenia w UX, badaniach lub podobne
  • dobrze czuje się w bezpośrednim kontakcie z klientem / interesariuszem
  • zwraca uwagę na szczegóły i jest dokładna
  • jest zorientowana na budowanie dobrych relacji (w zespole i z klientami) i balansowanie tego z celami biznesowymi
  • zachowuje spokój, jest pewna swoich kompetencji i nie boi się rozmawiać z klientem na poziomie managerskim
  • swobodne i płynne komunikowanie się w języku angielskim (min. B2)

W zamian oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe w kwocie  5000 – 7 500 zł netto (B2B) w zależności od doświadczenia
  • premię kwartalną uzależnioną od wyników finansowych firmy (do 3500 zł kwartalnie)
  • budżet szkoleniowo-rozwojowy w kwocie 1 500 zł rocznie
  • płatne dni wolne w wymiarze 20/26 rocznie
  • darmowy udział w szkoleniach i wydarzeniach Symetrii (m.in. Certyfikat UX-PM, szkolenia UX Upgrade)
  • możliwość dołączenia do programu Multisport Plus lub ubezpieczenia medycznego (po roku pracy jeden z benefitów gratis, a po dwóch latach obydwa)
  • pracę w zespole ponad 30 doświadczonych specjalistów UX oraz możliwość kontaktu z zagranicznymi partnerami w ramach sieci UXalliance
  • możliwość pracy hybrydowej (kilka dni w tygodniu zdalnie, a kilka dni w naszym biurze w Poznaniu obok parku Wilsona)
  • udział w spotkaniach i imprezach integracyjnych – czekamy, aż Covid sobie pójdzie…
  • możliwość rozwoju i jasną ścieżkę kariery, którą wytyczają przygotowane przez nas persony stanowisk
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV oraz link do portfolio lub list motywacyjny na adres praca@symetria.pl

W tytule maila uwzględnij numer referencyjny: UXR/05/21.

W treści CV dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”