UX Researcher

Symetria UX Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Wspieramy największe polskie i międzynarodowe firmy w realizacji ich celów biznesowych świadcząc usługi projektowe i badawcze z obszaru biznesu online i offline. Jesteśmy częścią międzynarodowego stowarzyszenia UXalliance, dzięki czemu dostarczamy klientom know-how z globalnych projektów oraz prowadzimy w Polsce program certyfikacji UX-PM.

W związku z dużym międzynarodowym projektem szukamy osoby, która będzie nas wspierać w tematach badawczych:

nr ref. UXR/08/20

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • praca w międzynarodowym projekcie dla globalnego klienta w zespole badawczo-projektowym o szerokim doświadczeniu
  • praca w modelu zwinnym – sprinty w ścisłej współpracy z PO, DEV itp.
  • opracowywanie koncepcji badań
  • realizacja badań zdalnych moderowanych i niemoderowanych w języku angielskim (całego procesu od planowania przez rekrutację aż po opracowanie wyników badań i ich prezentację)
  • stały rozwój metod badawczych i ich wpływu na organizację
  • prowadzenie warsztatów, spotkań roboczych, szkoleń
  • ewangelizacja zespołu, klientów, branży

Szukamy osoby, która:

  • swobodnie i płynnie komunikuje się w języku angielskim (codzienna praca z anglojęzycznym klientem oraz prowadzenie badań w tym języku)
  • posiada min. 3-letnie doświadczenie w UX z naciskiem na badania z użytkownikami
  • zna i korzystała z narzędzi typu Jira
  • jest komunikatywna i umie pracować w zespole
  • jeśli miała do czynienia z makietowaniem w Axure/Figmie to będzie to jej dodatkowym atutem
  • ma zajawkę na UX

W zamian oferujemy:

  • wynagrodzenie 350– 600 zł netto za dzień (B2B)
  • wielomiesięczny kontrakt przy międzynarodowym projekcie
  • pracę w 100% zdalną (z opcją pracy w naszym biurze w Poznaniu)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres praca@symetria.pl

W tytule maila uwzględnij numer referencyjny: UXR/08/20.

W treści CV dopisz „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Jednocześnie wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej wejdź na stronę symetria.pl