UX Researcher

LUX MED Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Poszukujemy pasjonata UX, który razem z nami będzie chciał rewolucjonizować rynek prywatnej opieki zdrowotnej tworząc innowacyjne narzędzia cyfrowej obsługi Pacjenta.

Zadania:

  • Badanie użyteczności aplikacji mobilnych i web.
  • Weryfikacja stawianych hipotez dotyczących sposobu korzystania z rozwiązań cyfrowych.
  • Badanie i analiza ścieżek Pacjentów na różnych etapach korzystania z usług medycznych.
  • Całościowe planowanie i realizacja procesów badawczych.
  • Przygotowywanie wniosków i rekomendacji.
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi firmami badawczymi.

Wymagania:

  • Znajomość jakościowych i ilościowych metod badawczych w kontekście UX potwierdzone portfolio, z którego dowiemy się jak podchodzisz do przeprowadzenia badań, wyboru grupy użytkowników i przygotowania rekomendacji.
  • Znajomość technik i narzędzi do mapowania potrzeb i doświadczeń użytkowników.
  • Doświadczenie w planowaniu, przeprowadzeniu i opracowywaniu wyników badań UX z użytkownikiem.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami analitycznymi (GA, GTM, Firebase, Hotjar itp.).
  • Komunikatywność i umiejętność zaprezentowania wyników przeprowadzonych badań.
  • Otwartość umysłu, twórcze podejście do rekomendacji, analityczne myślenie przy propozycjach rozwiązań po badaniach.
  • Umiejętność łączenia danych i wyciągania wniosków z danych z różnych źródeł (dane wewnętrzne, zewnętrzne raporty, narzędzia analityczne, wyniki prowadzonych badań).
  • Mile widzialne doświadczenie w prowadzeniu badań eksploracyjnych oraz U&A, a także prowadzeniu warsztatów i badań grupowych.
  • Doświadczenie w realizacji testów A/B (dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole na styku biznesu i technologii w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Udział w projektach, które mają bezpośredni wpływ na Pacjentów i ich doświadczenia w korzystaniu z opieki medycznej.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce.
  • Niezbędne narzędzia do pracy i atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do miejsca parkingowego).

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy:  https://bit.ly/3azNT6p .