UX Researcher

RBL_ by Alior Bank Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Twoje zadania:

  • przygotowywanie i realizacja testów użyteczności, badań eksploracyjnych, etnograficznych, prostych badań ilościowych
  • pisanie podsumowań z badań, przygotowanie prezentacji, omawianie wyników z zespołami z innych departamentów i startupami
  • konsultowanie projektów z projektantami i właścicielami biznesowymi
  • realizacja audytów UX i benchmarków
  • wykorzystywanie wiedzy badawczej do wspierania pracy teamu Service Design i UX Design
  • współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz ze start-upami
  • organizacja i logistyka badań, współpraca z agencjami rekrutacyjnymi i badawczymi

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość metodologii badań, swobodny dobór adekwatnych metod i technik
  • ekspercka wiedza z zakresu zasad projektowania rozwiązań cyfrowych
  • doświadczenie pracy z klientem / właścicielem biznesowym oraz z projektantami UX
  • sumienność i dobry zmysł obserwacji
  • umiejętność analizy danych, syntezy i przedstawiania wniosków
  • dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • duża ciekawość i proaktywna postawa
  • dobre zorganizowanie i planowanie zadań związanych z pracą
  • mile widziane doświadczenie w pracy agencyjnej
  • mile widziana znajomość analityki webowej

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym laboratorium badawczym w centrum Warszawy (Warsaw Spire)
  • duży wpływ na kierunek rozwoju jednego z czołowych banków w Polsce
  • interesujące projekty związane z nowymi i innowacyjnymi projektami oraz optymalizacją istniejących usług
  • duże możliwości zbierania doświadczenia z obszaru finansów i fintech oraz współpracy z wewnętrznym klientem biznesowym
  • otwarta, luźna i start-upowa atmosfera
  • dofinansowanie do benefitów (m.in karta Multisport, prywatna opieka medyczna, sekcje sportowe)
  • nowoczesny lab badawczy i sprzęt do pracy
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • możliwa częściowa praca zdalna