UX Researcher

UX Researcher Kontrakt B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Hej!

Dołącz do zespołu utalentowanych i pełnych pasji ludzi, którzy cenią niestandardowe rozwiązania i liczą się z Twoim zdaniem. Zostań UX Researcherem w EL Passion i korzystaj z możliwości pracy z najnowszymi technologiami i narzędziami.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie badawcze pełnego procesu tworzenia nowych produktów: aplikacji webowych i mobilnych oraz stron internetowych. Będzie zaangażowana w projekty od momentu analizy konkurencji, identyfikacji potrzeb użytkownika i biznesowych celów klienta, poprzez projektowanie, prowadzenie i raportowanie testów użyteczności oraz analizowanie zdobytych na ich podstawie danych. W codziennej pracy osoba taka będzie ściśle współpracowała z UX Designerem.

Obowiązki:

  • przeprowadzanie analiz, badanie rynku (pod kątem konkurencji i trendów) i tworzenie na tej podstawie raportów
  • identyfikację i priorytetyzację potrzeb użytkownika, tworzenie person w oparciu o wyniki badań, dane, pracę z klientem
  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów użyteczności na różnych etapach rozwoju produktu, opracowanie na ich podstawie rekomendacji
  • wprowadzanie rezultatów badań do procesu na każdym etapie rozwoju produktu
  • prezentowanie wyników badań klientowi i uczestnikom zespołu projektowego
  • moderowanie, koordynowanie i prowadzenie rozmów i warsztatów z klientami (wsparcie merytoryczne)
  • współpraca z UX Designerem i UI Designerami podczas testów z użytkownikami, implementację wniosków z badań, a także współpraca z innymi zespołami w firmie

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku włączając w to doświadczenie w badaniach nad rozwojem produktów
  • umiejętność samodzielnego przygotowywania i realizacji badań przede wszystkim jakościowych, mile widziane również – ilościowych; wiedza na temat wad i zalet metod badawczych i ich zastosowania na kolejnych etapach badania produktów
  • umiejętność tworzenia i badania konceptów produktów
  • mile widziana znajomość dostępnych na rynku narzędzi badawczych i analitycznych do badań UX
  • wiedza z zakresu User Experience
  • umiejętność analizy statystyk i umiejętność wyciągnięcia na ich podstawie wniosków które posłużą ulepszeniu produktu
  • świetne zdolności interpersonalne, negocjacyjne i umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność zarządzania czasem
  • umiejętność zrozumienia biznesowych potrzeb klienta
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziana będzie:

  • umiejętność tworzenia wireframów w programach takich jak Photoshop / Illustrator / Axure / UX Pin / Sketch – lub w dowolnym innym
  • doświadczenie w posługiwaniu się wzorcami projektowymi interfejsu użytkownika

W zamian oferujemy:

  • Praca w zespole pełnym pasji i chętnie dzielącym się wiedzą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich umiejętności i oferowane w ramach przejrzystego oraz jawnego systemu wynagrodzeń (widełki 6100-13000 PLN netto)
  • Prywatna opieka medyczna w Allianz
  • Multisport benefit system
  • Aktywne uczestniczenie w budowaniu społeczności UX podczas,  organizowanych przez nas eventów, np. Design Encounters
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Praca w nowym biurze w Warsaw Spire
  • Możliwość pracy zdalnej w wymiarze 20% czasu
  • Hackathony– co dwa miesiące 2 dni spędzisz z zespołem na realizowaniu własnych pomysłów
  • Hojnie zaopatrzona kuchnia
  • Szkolenia i konferencje
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych i możliwość zamawiania wybranych przez siebie pozycji do naszej biblioteki