UX Research Intern

Efigence Staż  Warszawa, Mazowieckie, Polska

W Efigence szukamy zmotywowanych i ciekawych osób, które mają do roku doświadczenia w UX Researchu, ale też i takich, które jeszcze go nie mają, jednak bardzo chciałyby je zdobyć J. Świetna okazja do rozwoju na projektach dla dużych klientów z Polski i Świata (współpracowaliśmy między innymi z mBank i Alior Bank w Polsce czy międzynarodowo z Nordea i Emirates NBD).
Nasza siedziba mieści się w Warszawie. Ze względu na sposób pracy i badania część pracy można wykonywać zdalnie, ale czasami trzeba przyjść do biura.

Wymagania

– ciekawość świata i nastawienie na szukanie nowinek w rozwiązaniach digitalowych
– motywacja, chęć do nauki i rozwoju w dziedzinie badań UX
– pozytywne nastawienie
– umiejętności samoorganizacji
– umiejętność obsługi pakietu Office (szczególnie Power Pointa)
– dobra znajomość angielskiego

Mile widziane, ale niekonieczne:

– poprzednie doświadczenie w jakiejkolwiek pracy, niekoniecznie w branży UX, choć to również jest mile widziane
– w trakcie lub po studiach związanych z biznesem lub naukami społecznymi (psychologia, kognitywistyka, socjologia)

Zadania

– poszukanie fajnych rozwiązań w interfejsach i przygotowywanie analiz inspiracji,
– pomoc w badaniach i ich organizacji
– współpraca z zespołami UX/UI

Prosimy o przesyłanie CV wraz z kilkoma słowami uzasadnienia, dlaczego chciałbyś/chciałabyś rozwijać się akurat w UX researchu, na adres mailowy ecieslewicz@efigence.com wpisując w tytule maila: UX Research Intern. Aplikacje zbieramy do 25.06.2021. Rozpoczęcie stażu: od zaraz :)

Powodzenia! :)