UX / Product Researcher

Recruitee Elastyczna  Poznań, wielkopolskie, Polska

Recruitee jest narzędziem do zarządzania procesem rekrutacji, tworzonym w modelu SaaS. Projekt zainicjowany został ponad dwa lata temu, od tego czasu nasza platforma urosła z niecałych 30 beta userów do przeszło 1300 aktywnych kont firmowych na całym świecie. Z naszych usług korzystają startupy pokroju Usabilli czy HotJar’a, ale także Klienci korporacyjni tacy, jak Vlisco, Wehkamp czy Greenpeace. Mamy dwa biura zlokalizowane w Europie – w Amsterdamie (marketing, sprzedaż i support) i Poznaniu (development i design). Recruitee znalazło się na liście najszybciej rozwijających się startupów w Holandii.

Osoba na tym stanowisku przez znaczną część czasu będzie pracować nad nowymi funkcjonalnościami, które zamierzamy wprowadzić do Recruitee. Dla nas liczy się przede wszystkim wysoka samodzielność i kreatywność. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje związane z rozwojem naszego produktu.

Twoje zadania:

  • Planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań – research, feedback od użytkowników, tworzenie mockupów,
  • nadzorowanie jakości wdrażanych rozwiązań – konsultacje z developerami, testowanie zgodności z założeniami,
  • prowadzenie i koordynowanie badań UX, zarówno pod względem udoskonalania już wdrożonych rozwiązań, jak i tych, które w projekcie dopiero będą miały się pojawić,
  • kontakt z aktualnymi użytkownikami, konsultacje dotyczące wprowadzanych rozwiązań,
  • sporządzanie raportów z prowadzonych badań,
  • analizowanie wniosków i ich przedstawianie wewnątrz zespołu,
  • prowadzenie i analizowanie testów ilościowych (A/B),
  • korzystanie z narzędzi UX, analiza danych i wyciąganie użytecznych wniosków z takich narzędzi jak Google Analytics, HotJar etc.,
  • pomoc w prototypowaniu aplikacji www i mobilnych,
  • współpraca z designerami, developerami i supportem.

Praca w naszym zespole to:

  • Jasne i uczciwe warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia,
    Wynagrodzenie: 8 000 – 12 000 PLN netto na fakturę VAT (lub umowa o pracę)
  • forma zatrudnienia zależna od Twoich potrzeb – sam wybierasz sposób wypłaty wynagrodzenia (dowolna umowa, b2b),
  • elastyczne godziny pracy,
  • biuro w centrum Poznania,
  • praca nad jednym projektem,
  • dostęp do najnowszych technologii, praca w młodym i energicznym zespole.

Nasze oczekiwania:

  • 2+ letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • płynna znajomość j. angielskiego i wysoka komunikatywność,
  • doświadczenie w prowadzeniu badań użyteczności i chęć eksploracji nowych metod,
  • doświadczenie w prototypowaniu (Axure, UXPin, Sketch),
  • samodzielność – my określamy cele, ale to Ty wybierasz środki do ich osiągnięcia,
  • umiejętność pracy w zespole – stała komunikacja pomiędzy zespołem w Poznaniu a zespołem w Amsterdamie,
  • rozległa wiedza z zakresu UX Design i User Centered Design poparta portfolio dokumentujące Twoje dotychczasowe osiągnięcia.

Super, jeśli…

  • pracowałeś już z produktem typu SaaS.

Zainteresowany? Zaaplikuj tutaj: https://goo.gl/yPfFKv

Nawet jeśli czujesz, że nie spełniasz opisanych powyżej wymagań, zgłoś się - chętnie z Tobą porozmawiamy.

Kontakt

Jeżeli masz jakieś pytania chętnie odpowiem: marcin@recruitee.com