UX leader

Pekao S.A. Etat  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Szukamy osoby, która:

  • Ma przynajmniej 5-letnie doświadczenie w projektowaniu UX
  • Zna dobrze proces projektowy
  • Ma doświadczenie jako lider zespołu lub chce je zdobyć
  • Posiada umiejętność budowania pozytywnych relacji z IT i z biznesem
  • Potrafi pracować w zróżnicowanym zespole i otoczeniu
  • Posiada umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zna narzędzia: Sketch, Miro/Mural, Zeplin, Jira, Confluence
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu warsztatów

Zakres obowiązków:

  • Współuczestnictwo w wytyczaniu kierunków rozwoju zespołu UX
  • Współudział w planowaniu harmonogramu zespołu UX
  • Wspieranie projektantów w decyzjach projektowych
  • Usprawnienie procesu projektowego oraz zwiększenie efektywności pracy projektantów
  • Organizowanie spotkań, warsztatów, szkoleń dla IT, biznesu i projektantów, które będą miały na celu wymianę wiedzy i szerzeniu standardów pracy
  • Dbanie o wizerunek zespołu UX w organizacji oraz poza nią
  • Dbanie o fajną atmosferę w zespole

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę (brak możliwości B2B na tym stanowisku)
  • Komputer służbowy Apple MacBook Pro
  • Pracy zdalna 100%
  • Nowoczesne biuro (można chodzić do biura jeśli ktoś chce)
  • Pracę w zespole UX/UI (29 osób)
  • Super-fajną atmosferę w zespole
  • Opiekę medyczną

Poziom: senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

CV wyślij na adres: mariusz.posadowski2@pekao.com.pl
E-mail zatytułuj: UX lead