UX Expert

ING Bank Śląski Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Twoje zadania:

  • Rozwijanie aplikacji mobilnej ING Business
  • Prowadzenie projektów międzynarodowych we współpracy z interesariuszami z Holandii, Belgii

Nasze oczekiwania:

  • Masz już kilka lat doświadczeń (min. 4 lata) w tworzeniu wysokiej jakości produktów i usług cyfrowych
  • Znasz metodologię prowadzenia projektów Design Thinking / Double Diamond, czyli umiesz w:
    • zbieranie wymagań
    • warsztatowanie
    • makietowanie (Sketch lub pokrewne)
    • wspieranie grup deweloperskich
    • sprawdzanie stanu wdrożenia na produkcji
  • Potrafisz słuchać pomysłów innych i razem pracować nad najlepszymi rozwiązaniami
  • Prowadzisz projekty end-to-end biorąc za nie ownership z perspektywy designu
  • Potrafisz argumentować swoje decyzje projektowe, ale nie jesteś do nich przywiązany
  • Nie stąpasz nad ziemią i rozumiesz, że oczekiwania użytkowników muszą się spotkać z ograniczeniami technologicznymi i celami biznesowymi
  • Lubisz podważać stan zastany i nie boisz się dzielić swoimi pomysłami, nawet tymi najbardziej niekonwencjonalnymi
  • Dyskusja w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem (min. B2)

Mile widziane:

  • Sprawna facylitacja spotkań z wieloma interesariuszami
  • Wyczulenie na punkcie dostępności i znajomość WCAG
  • Prowadzenie badań usability testing (w tym tworzenie klikalnych prototypów w Axure)