UX Developer

Objectivity LTD Etat  Wrocław, dolnośląskie, Polska

Objectivity LTD jest integratorem systemów informatycznych działającym na rynku brytyjskim od 1991 roku. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału firmy we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Wspieranie zespołu w budowaniu wysokiej jakości systemów IT
  • Przeprowadzanie analiz i definiowanie wymagań funkcjonalnych, dostępności i użyteczności
  • Identyfikacja potencjalnych problemów związanych z użytecznością produktu
  • Wspomaganie prac nad przejrzystością i intuicyjnością aplikacji
  • Tworzenie makiet i prototypów, propozycji układu i projektów interakcji
  • Komunikowanie i dyskutowanie zagadnień w/w zagadnień na wielu poziomach współpracy w międzynarodowej organizacji

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze UX
  • Doświadczenie w prototypowaniu w HTML
  • Znajomość standardów W3C w tym WAI
  • Znajomość trendów i standardów Web 2.0
  • Mile widziana wiedza z zakresu jQuery Mobile lub podobnej biblioteki
  • Umiejętność przełożenia zachowań użytkownika na interfejs graficzny
  • Umiejętność współpracy z zespołem developerskim, architektami i inżynierami jakości
  • Umiejętność przeprowadzania analizy wymagań
  • Praktyczna wiedza na temat cyklu tworzenia oprogramowania
  • Wysoki profesjonalizm w podejściu do pracy, silna odpowiedzialność w relacji z klientem
  • Doskonałe zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Nasza firma oferuje:

  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę z ekspertami w swojej dziedzinie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Kurs języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Fundusz inwestycyjny
  • Kartę Multisport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: praca@objectivity.pl