Ta oferta pracy nie jest już aktualna!

UX Designer

Seargin Sp. z o. o. Kontrakt B2B  Katowice, śląskie, Polska

Opis oferty pracy

Stanowisko: UX Designer
Forma: Kontrakt B2B
Lokalizacja: Katowice
1-2 dni zdalnie
Elastyczne godziny pracy
Start: ASAP
Naszym Klientem jest amerykańskie przedsiębiorstwo z branży technologicznej. Projekt, do którego obecnie poszukuje kandydatów polega na wdrożeniu oraz nadaniu nowych funkcjonalności oprogramowania.

Kandydat powinien posiadać ok. 2 letnie doświadczenie przy pracy z interfejsami użytkownika do tworzenia aplikacji. Mile widziane jest doświadczenie z Design Patterns, a także znajomość co najmniej jednego języka backendowego: Java/Python/C++/C, bądź zainteresowanie nimi (forma programowania „po godzinach” w domu). Wynika to z faktu, iż nasz Klient poszukuje osób, które są także techniczne od strony backendu, chcą się w tym kierunku rozwijać oraz ułatwi im to komunikację w zespole oraz zrozumienie rozwiązań proponowanych/wdrażanych przez programistów.

Widełki finansowe: 40 – 70 PLN / h

Do benefitów wynikających ze współpracy z naszym Klientem należą:
–              PRACA ZDALNA – 1-2 dni w tygodniu,
–              elastyczny czas pracy, dzięki zadaniowemu trybu pracy (zadania rozłożone są tak, by zajmowały 40h w tygodniu),
–              praca w nowoczesnym i bardzo dobrze zlokalizowanym biurze, a w nim: świetnie wyposażona kuchnia, laboratoria testerskie, pokoje typu Relax&Play Rooms (piłkarzyki, maszyny do gier, fotele do wirtualnych wyścigów, itp.).

W razie zainteresowania propozycją zapraszam do kontaktu:

mail: justyna.krause@seargin.com
tel.: +48 666 087 690

1186 total views, 1 today Drukuj ofertę pracy