UX Designer – Warszawa

IT Kontrakt Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko:

UX Designer

Miejsce pracy: Warszawa

  • Obowiązki:
  • Dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Projektowanie interfejsów i architektury informacji stron internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • Projektowanie makiet
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami końcowymi oraz przygotowywanie raportów, a także proponowanie rozwiązań
  • Przygotowywanie analiz eksperckich
  • Propagowanie wiedzy, zalet i wagi UCD wewnątrz firmy
  • Dbanie o najwyższą jakość kreacji
  • Wspieranie zespołu programistów (web oraz mobile) na etapie wdrożenia
  • Praca w międzynarodowych zespołach projektowych

  • Wymagania:
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie podparte portfolio w następujących obszarach:
    • HCI, UX i usability
    • Projektowanie makiet (Axure, Omnigraffle lub inne)
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji
    • Przeprowadzanie analizy biznesowej
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja z międzynarodowym zespołem/klientem)
  • Oferujemy:
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie

Cv ślij na agnieszka.gniatkowska@itkontrakt.pl wraz z załączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413  Wrocław moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celach rekrutacyjnych. Moja zgoda obejmuje także przyszłe procesy rekrutacyjne, prowadzone przez IT Kontrakt.”

Chętnie przestawię więcej szczegółów na temat oferty telefonicznie :)