UX Designer (Warszawa, Poznań)

Publicis Groupe Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska

  • Współpraca w ramach zespołu realizującego złożone, innowacyjne projekty digitalowe
  • Planowanie pracy i jej weryfikacja we współpracy z zespołem Project Managerów / Strategów oraz Client Service
  • Współtworzenie innowacyjnych koncepcji działań e-markertingowych
  • Wykorzystywanie nowoczesnych, niestandardowych rozwiązań
  • Testowanie rozwiązań przed dostarczeniem dla Klienta
  • Analiza techniczna witryn internetowych
  • Merytoryczna praca z projektem od fazy koncepcji aż po egzekucję
  • Realizowanie projektów eCommerce dla największych marek na świecie
  • Dzielenie się wiedzą w zespole

Kwalifikacje

  • 3-5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień User Experience
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi projektowych (Axure RP, HotGloo, UX Pin)
  • Doświadczenie w analizie danych ilościowych jak Google Analytics,
  • Umiejętność formułowania i bronienia swoich argumentów
  • Umiejętność technicznej analizy możliwości witryn internetowych
  • Dobra znajomość środowiska eCommerce / e-marketing – warunek konieczny
  • Znajomość podstaw działania HTML/CSS
  • Doświadczenie w projektowaniu witryn w środowisku RWD
  • Doświadczenie w tworzeniu projektów digitalowych
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów oraz doskonała organizacja pracy
  • Doświadczenie w pracy z zespołem kreatywnym / Client Service / działem strategii
  • Doskonale umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

Dodatkowe informacje

  • Wiele ciekawych wyzwań
  • Dużą samodzielność
  • Możliwość realizowania unikatowych projektów dla dużych klientów na rynku lokalnym i międzynarodowym
  • Możliwość rozwoju w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Nieformalny dress-code w biurze
  • Dofinansowanie lekcji j. angielskiego
  • Dofinansowanie do opieki medycznej I karty Multisport

Aplikowanie:

Warszawa: https://jobs.smartrecruiters.com/PublicisGroupe/743999697841753-ux-designer

Poznań: https://jobs.smartrecruiters.com/PublicisGroupe/743999697840934-ux-designer