UX Designer | Walk Digital

Grupa Walk Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Twoje zadania:

  • Tworzenie makiet i prototypów oraz projektów stron www i interfejsów użytkownika.
  • Testowanie i optymalizacja nowych rozwiązań.
  • Realizacja audytów UX (audyt ekspercki, wędrówka poznawcza) oraz benchmarków.
  • Przygotowanie i realizacja testów usability, badań ilościowych oraz prostych badań jakościowych.
  • Wspieranie zespołu podczas realizacji przetargów i projektów digitalowych.
  • Współpraca z developerami i graphic designerami.

Poszukujemy Cię, jeśli:

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu UX.
  • Posiadasz wiedzę z zakresu testów A/B.
  • Masz za sobą przeprowadzanie warsztatów u klienta.
  • Obsługujesz biegle Sketch, Figma lub Adobe XD.
  • Znasz na podstawowym poziomie Axure.
  • Znasz na poziomie podstawowym pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator).
  • Znasz narzędzia do analityki webowej (Google Analytics, Adobe Analytics, HotJar, Fullstory) – mile widziane.
  • Lubisz współpracować z innymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atmosferę wsparcia i współpracy.
  • Udział w szkoleniach.
  • Pracę na iMacu 27 cali.
  • Okazjonalną pracę zdalną.
  • Dogodną lokalizację biura na Woli.