UX Designer/Service Designer

LUX MED Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań digital (eCare, eCommerce, www) ze szczególnym uwzględnieniem obszaru online’owej obsługi Pacjenta,
  • Budowanie interaktywnych prototypów aplikacji,
  • Koordynacja wytwarzania graficznego interfejsów użytkownika,
  • Zbieranie i analiza wymagań klienta wewnętrznego, potrzeb użytkownika oraz specyfikacji operacyjnej,
  • Warsztatowe wypracowanie koncepcji (z IT oraz biznesem),
  • Opracowanie specyfikacji biznesowej dotyczącej projektowanych rozwiązań,
  • Odpowiedzialność za badania, benchmarking konkurencji i wnioski zarządcze,
  • Nadzorowanie wprowadzanych projektów.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w projektowaniu UX/UI dla Web i Mobile,
  • Wiedza z zakresu UCD/HCI,
  • Praktyczna znajomość technik projektowania z uwzględnieniem potrzeb, preferencji i zachowań użytkowników oraz wymagań biznesowych,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania do makietowania (np. UXpin lub Axure, Balsamiq itp.)
  • Umiejętność przekładania celów biznesowych na inicjatywy digitalowe i vice versa,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, słuchania, argumentacji i współpracy z biznesem oraz działem IT,
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach projektowych (SCRUM, AGILE) będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność, elastyczność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku,
  • Niezbędne narzędzia do pracy i atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do miejsca parkingowego),
  • Owocowe piątki oraz możliwość uczestniczenia w projektach prozdrowotnych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji poprzez poniższy link: