UX Designer (Senior/Mid)

SoInteractive Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Twoje zadania:

  • Projektowanie architektury informacji i interfejsów RWD i aplikacji natywnych
  • Przeprowadzanie analiz użyteczności aplikacji
  • Przygotowywanie makiet, tworzenie klikalnych prototypów
  • Współpraca i wsparcie dla zespołów projektowych

Oczekujemy:

  • Min. 2 lat doświadczenia w projektowaniu rozwiązań RWD i aplikacji natywnych
  • Wiedzy o projektowaniu, zbieraniu wymagań, UX i użyteczności
  • Bardzo dobrej znajomości Axure RP
  • Znajomości aktualnych trendów w projektowaniu UX
  • Umiejętności analitycznych
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych
  • Gotowość do udziału w projektach międzynarodowych
  • Umiejętności współpracy w zespole
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach z obszaru grywalizacji biznesowej

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych, zaawansowanych technologicznie projektach
  • Bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Krakowie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieograniczony dostęp do kompleksu rekreacyjnego
  • Kartę MultiSport (MultiActive lub MultiSport Premium)
  • Indywidualny program szkoleń
  • Zajęcia z języka angielskiego z native speakerem
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • Słodkości w każdy piątek

Zaaplikuj online na www.sointeractive.pl lub prześlij swoje CV wraz z portfolio (preferowane w Axure) na adres: jobs@sointeractive.pl z dopiskiem w temacie: UX Designer.