UX Designer/ Senior UX Designer

Nowa Era Sp. z o.o. Kontrakt B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie w duchu Design Thinking

  • Przeprowadzanie badań z użytkownikami

  • Wychodzenie z inicjatywą – zachęcanie do zmian, szukanie nowych możliwości podczas pracy w projektach

  • Przeprowadzanie warsztatów – projektowych, badawczych, zbierania wymagań

  • Przenoszenie wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników na user-flow, makiety lub inne artefakty UX, jeśli potrzebne

  • Uzasadnianie decyzji projektowych w oparciu o merytoryczne argumenty i dane

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy ze specjalistami: programistami, analitykami, PO, grafikami, marketingiem, biznesem

  • Doświadczenia w projektowaniu w duchu Design Thinking ( min. 4 lata)

  • Doświadczenia w przeprowadzanie badań z użytkownikami (min. 1 rok)

  • Znajomości narzędzi i metodyk projektowych UX

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (doświadczenie w projektach międzynarodowych)

  • Korzystamy (głównie):

  • Axure i Figma

  • Morae

  • Hotjar

  • OptimalWorkshop

  • Google Analytics

  • Jira/Confluence

To oferujemy

  • Udział w projektach na rynku edukacyjnym i prawdziwy wpływ na produkt

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • Projektowanie na podstawie danych i badań

  • Otwartość na nowe metody projektowania i badań

  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole

  • Kulturę feedbacku, chętnie usłyszymy go również od Ciebie

  • Codzienne konsultacje w zespole UXD

  • Wpływ na swój sposób pracy oraz zespołu UXD

  • Dzielenie się wiedzą – webinaria, konferencje (krajowe i zagraniczne), bazę wiedzy, warsztaty

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji (Aleje Jerozolimskie 146D)

  • Parking rowerowy

  • Hybrydowy model pracy (3 dni z domu, 2 dni z biura), aktualnie pracujemy zdalnie

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat