Senior UX Designer / Researcher

Empik Foto Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Budujemy w Empik Foto nowy, interdyscyplinarny zespół produktowy, do którego poszukujemy doświadczonego projektanta UX z umiejętnością prowadzenia badań z użytkownikami.

Jako User Experience Designer / Researcher będziesz stale współpracować z Product Managerem, Product Ownerami, UI Designerami, Analitykami i Marketingowcami, nad rozwojem portalu Empik Foto oraz nad zupełnie nowymi inicjatywami produktowymi.

Szukamy osoby, która nie boi się wyzwań, ma doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych, umiejętność weryfikowania użyteczności zaprojektowanych rozwiązań oraz kreatywne podejście. Ważne są dla nas również umiejętności uargumentowania podejmowanych przez siebie decyzji projektowych oraz otwartość w dialogu z członkami zespołu.

Twoje przyszłe zadania:

  • projektowanie doświadczeń użytkownika z produktami Empik Foto;
  • zbieranie informacji na temat produktu;
  • interpretowanie feedbacku od klientów i wyników badań UX;
  • projektowanie makiet na potrzeby wizualizacji produktu oraz badań z użytkownikami;
  • współpraca z UI designerem nad tworzeniem graficznego interfejsu użytkownika;
  • badanie zaprojektowanych rozwiązań i inaugurowanie innych testów UX;
  • projektowanie badań jakościowych i ilościowych z użytkownikami;
  • prowadzenie mały badań i testów oraz współudział w organizacji tych większych
    analiza i wyciąganie wniosków z badań;
  • szerzenie wiedzy o produkcie wśród zespołu produktowego;
  • współpraca z Product Managerem i Product Ownerami nad wizją produktów
    udział w tworzeniu roadmapy produktowej;
  • wspieranie Product Ownera w dostarczaniu dokumentacji projektowej (makiety, specyfikacje);
  • inaugurowanie warsztatów wspomagających podejmowanie lepszych decyzji produktowych.

Od kandydatów oczekujemy m.in.:

  • minimum cztery lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • portfolio z dotychczas zrealizowanymi projektami;
  • ogólnej świadomości na temat technologii używanych w Internecie;
  • wiedzy z dziedzin takich jak: SEO, analityka, testy A/B;
  • umiejętności spojrzenia na procesy i pomysły z różnych perspektyw oraz udowodnienia wartości proponowanych przez siebie rozwiązań;
  • świetnej organizacji pracy, komunikatywności i odpowiedniej dbałości o szczegóły;
  • pasji do pracy nad rozwojem produktu oraz rozwijania swojej wiedzy na ten temat;
  • umiejętności krytycznej oceny rozwiązań konkurencyjnych serwisów;
  • wysoko rozwiniętych zdolności negocjacyjnych.

Nasze benefity:

  • praca w biurze w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole ekspertów;
  • dużą niezależność w działaniu i podejmowaniu decyzji;
  • możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • firmową ofertę na pakiet opieki medycznej oraz dofinansowanie do karty Multisport.

Dołącz do naszego zespołu produktowego i rozwijaj z nami najpopularniejszy serwis z odbitkami i fotogadżetami w Polsce!

Zgłoszenia z CV oraz portfolio prosimy wysyłać poprzez formularz rekrutacyjny: