UX Designer / Product Designer

Temida Elastyczna  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

Jesteśmy Startupem z Warszawy z korzeniami w branży transportowej. Tworzymy rozwiązanie typu weryfikacja / KYC / CRM / ERP  oparte o Ai/ML i szukamy osoby na stanowisko UX Designer / Product Designer do tworzenia i rozwoju serwisu Saas dedykowanego dla branży transportowej.

Do naszego teamu, szukamy komunikatywnego i zaangażowanego człowieka, a przede wszystkim doświadczonego UX Designera /Product Designera.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Współpraca z działem analitycznym, technologicznym oraz biznesem przy opracowaniu i projektowaniu interfejsów oraz produktu od podstaw
  • Tworzenie use case’ów, makiet i projektowaniem prototypów interfejsów nowych funkcjonalności.
  • Testowanie rozwiązań na spotkaniach z klientami oraz stałe monitorowanie trendów UI/UX
  • Udoskonalanie flow produktu oraz wyglądu interfejsów na bazie zebranego feedbacku od klientów oraz innych badań
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań pod kątem usability i user friendly
  • Codzienna współpraca z zespołem deweloperskim

Jakie są nasze wymagania?

  • Zapraszamy z minimum 2-3 letnim doświadczeniem na stanowisku UX/UI Designera, Product Designera w projektach Saas, CRM, ERP
  • Portfolio (lub linku do niego) załączonego wraz z  CV
  • Znajomość zagadnień z zakresu UI/UX : user first, user-centered design
  • Umiejętność pracy w zespole w charakterystyce Agile
  • Poczucie odpowiedzialności za rozwój produktu
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań zorientowanych na użytkownika oraz realizujących wymagania biznesowe
  • Umiejętność tworzenia makiet, projektowania interfejsów użytkownika i prototypów high fidelity
  • Bardzo dobra znajomość Figmy
  • Szukamy osoby przejmującej inicjatywę, stawiającej hipotezy i umiejętnie je weryfikującej, potrafiącej rzeczowo dyskutować i argumentować proponowane rozwiązania.
  • Potrafiącej dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Co będzie mile widziane?

  • Umiejętność przeprowadzania podstawowych testów ilościowych i jakościowych
  • Znajomość Google Analytics oraz narzędzi typu HotJar itp.
  • Analityczny umysł
  • Znajomość Google Optimize
  • Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych oraz doświadczenie w optymalizacji konwersji
  • Podstawowa wiedza z zakresu SEO
  • Przywiązywanie uwagi do detali i umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy?

  • Praca w interdyscyplinarnym zespole projektowym, w oparciu o metodologię Agile/Scrum
  • Realny wpływ na rozwój i działanie produktu, dużą swobodę i samodzielność w działaniu
  • Sprzęt do pracy
  • Czynne uczestnictwo w badaniach potrzeb naszych klientów i rozwój produktu
  • Dofinansowania do szkoleń, które sami dobieramy do swoich potrzeb
  • Dostęp do bezpłatnej karty multisport oraz innych benefitów
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu lub małym i kameralnym biurze lub z pracę w trybie hybrydowym

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat