UX designer Kraków

Lobo HR Etat  Kraków, małopolskie, Polska

Dla Klienta z Krakowa szukamy Kandydatów na stanowisko UX designer.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za pełen proces projektowania aplikacji webowych z uwzględnieniem szerokiej gamy czynników wpływających na doświadczenia użytkownika
  •  identyfikowanie i analiza wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • projektowanie serwisów i aplikacji web i mobilnych
  • projektowanie grafik/graficzne na potrzeby Internetu oraz urządzeń mobilnych.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  •  poparta praktycznym doświadczeniem wszechstronna wiedza na temat projektowania UX
  • doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby Internetu i urządzeń mobilnych (udokumentowane PORTFOLIO)
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Adobe Pohotoshop ( i/lub Sketch)
  • doświadczenie w motion design (znajomość Xcode, framer, itp. będzie dodatkową zaletą)
  • zapał i chęć do pracy

Oferujemy:

  • współpraca z dużymi markami
  • różnorodność projektów
  • elastyczne godziny pracy
  • świetną atmosferę pracy
  • pracę w miłym towarzystwie psa Mobi 🙂
  • pełne wsparcie procesu integracji zespołu zarówno w czasie i po pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres katarzyna.bigus@lobohr.pl

Aplikację prosimy wysyłać na adres katarzyna.bigus@lobohr.pl. Proszę o wpisanie w tytule "oferta pracy - UX designer"