UX Designer/ka

Gerere Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Cześć

Szukamy nowej koleżanki/kolegi do zespołu Gerere Fun For Good, agencji grywalizacji, działającej w formacie przedsiębiorstwa społecznego.

Działamy na styku biznesu i projektów społecznych. Naszym głównym celem jest zmienienie życia miliona osób. Realizujemy projekty społeczne, edukacyjne oraz grywalizacje dla największych marek w Polsce. Nasze działania realnie wpływają na życie dzieci i dorosłych.

Kogo szukamy:

Jesteś UX Designerem/ką i chcesz uczestniczyć w pełnym procesie pracy nad produktem? Chcesz wymyślać, badać, specyfikować, makietować, testować, prezentować? Łatwo przychodzi Ci tworzenie ścieżek użytkownika? A może jesteś UXem, który interesuje się tematyką game designu? Jeśli odpowiedź na większość z powyższych pytań brzmi TAK!, to czytaj dalej 🙂

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie badań (wywiady, warsztaty),
  • prowadzenie warsztatów i spotkań – nie może Cię przerażać konieczność prezentowania,
  • analiza zachowań użytkowników (Google Analytics, Hotjar),
  • wymyślanie frajdy dla ciekawych projektów społecznych i nie tylko!
  • wspólna praca nad rozwojem procesów i metodologii oraz wdrażaniem nowych, skutecznych narzędzi do procesu projektowego,
  • z czasem prowadzenie własnych projektów od początku do końca.

Jesteśmy zespołem, który:

  • rozwiązuje problemy, projektuje grywalizacje oraz gry!
  • mnóstwo prototypuje i testuje,
  • pracuje w metodyce lean,
  • oddycha narzędziami design thinking,
  • prowadzi dużo warsztatów – musisz być gotowa/y na nawet tygodniowe Sprinty z naszymi klientami oraz partnerami (więcej na naszym facebooku),
  • dużo pracuje nad psychologicznymi aspektami projektowania,
  • wspiera się na każdym etapie powstawania projektu – team spirit jest dla nas mega ważny,
  • dba o jakość projektów, które realizuje,
  • bada użytkowników i testuje wprowadzane rozwiązania,
  • daje niespotykane nigdzie indziej możliwości wszechstronnego rozwoju.

Czego oczekujemy:

  • niepowstrzymanej chęci do nauki,
  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu UX dla web i mobile,
  • praktycznej znajomości narzędzi i metodyk zarządzania projektami,
  • umiejętności obsługi oprogramowania do tworzenia makiet (np. UXPin, Axure),
  • umiejętności współpracy z zespołem oraz klientem,
  • zacięcia do działań społecznych,

Mile widziane

  • granie w gry! z doświadczenia wiemy, że jeśli lubisz grać, to szybciej zrozumiesz jak projektować gry i growe doświadczenia 🙂

Co oferujemy:

Wszechstronny rozwój, dobrą kawę i wynagrodzenie zależne od twojego doświadczenia (4000-5500 zł)*.

*podana kwota to kwota brutto  (w przypadku umowy cywilno-prawnej) lub kwota netto (przy B2B)

Jesteś zainteresowana/y?

Prześlij nam swoje CV oraz prezentację opisującą 2-3 case study projektów, nad którymi pracowałeś/łaś na adres workwithus@gerere.com. W tytule maila wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Zmieńmy ten szary świat razem!

Uwaga

Nadesłane CV przeglądamy raz w tygodniu i wtedy kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

PS: Zapraszamy na naszego facebooka i instagrama. Tam poznasz nas lepiej ;)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie oświadczeń o następującej treści:

Rekrutacja jednorazowa:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w przesłanym CV („Dane Osobowe”) do celu oraz przez okres przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko UX Designer przez GERERE FUN FOR GOOD SIADKOWSKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Filtrowa nr 75 lok. 19, 02-032 Warszawa, KRS: 00006464361 („Administrator Danych Osobowych”).

Rekrutacje Przyszłe:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w przesłanym CV („Dane Osobowe”) do celów rekrutacji oraz przez okres 3 (trzech) lat od przesłania CV na przez GERERE FUN FOR GOOD SIADKOWSKI SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Filtrowa nr 75 lok. 19, 02-032 Warszawa, KRS: 000064643611 („Administrator Danych Osobowych”).

Niniejszym, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o prowadzonych rekrutacjach drogą elektroniczną (e-mail) na adres wskazany w przesłanym CV.

Klauzula Informacyjna (nie dołączaj jej do CV)