UX DESIGNER (JUNIOR / MID)

Kerris Group Sp. z.o.o. Kontrakt B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

STANOWISKO
Junior UX Designer / UX Designer

MIEJSCE PRACY
Nasze biuro w Warszawie, a ze względu na aktualną sytuację również częściowo zdalnie 🙂

OBOWIĄZKI

  • Projektowanie architektury informacji, struktur stron i aplikacji oraz ścieżek użytkownika.
  • Przygotowywanie makiet, głównie low i mid fidelity.
  • Ustalanie z klientem wymagań biznesowych i zakresu funkcjonalnego projektu.
  • Analiza konkurencji i benchmarking.
  • Prezentowanie pomysłów i rozwiązań wewnętrznie i zewnętrznie.

WYMAGANIA SZCZEGÓLNE NA TYM STANOWISKU

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku Junior UX Designera / UX Designera.
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych i ograniczeń technicznych na czytelny, przyjazny dla użytkownika interfejs.
  • Znajomość minimum jednego programu służącego do prototypowania (np. Sketch, Axure, Figma).
  • Doświadczenie w projektowaniu na urządzenia mobilne.
  • Bycie na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w branży.

MILE WIDZIANE

  • Umiejętność prowadzenia warsztatów z klientem.
  • Doświadczenie w projektowaniu dla e-commerce.
  • Wiedza z zakresu badań z użytkownikami.
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Google Analytics, HotJar).
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji.

WYMAGANIA WZGLĘDEM KAŻDEGO CZŁONKA ZESPOŁU KERRIS

  • Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive i Google Docs.
  • Zrozumienie celu realizowanych działań, zadawanie nie tylko pytań “Co?” i “Jak?”, ale również “Dlaczego?”, “W jakim celu?”.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość – nawet jeśli nikt nie patrzy.
  • Otwarty umysł i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz chęć podejmowania wyzwań.
  • Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.

OFERTA FINANSOWA

  • Wynagrodzenie 5.000 – 8.000 zł netto na fakturze w oparciu o umowę B2B (w zależności od doświadczenia).

DODATKOWE POWODY, ABY PRACOWAĆ Z NAMI

  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne, udział w szkoleniach i konferencjach, firmowe śniadania i inne integracje, możliwość częściowej pracy zdalnej).
  • Praca w młodym, interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz luźną, ale profesjonalną atmosferę.
  • Praca 2 dni w tygodniu zdalnie, a 3 dni w willi tuż przy zielonej, spokojnej Kępie Potockiej (nie jesteśmy korpo;))

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania. Napisz kilka słów o sobie, dołącz swoje CV i portfolio i prześlij nam na adres recruitment@kerrisgroup.com

Do usłyszenia!