UX Designer – Intern

Circle K Staż  Warszawa, mazowieckie, Polska

Circle K to międzynarodowa sieć ponad 12000 sklepów typu convenience i stacji benzynowych, operująca na 5 kontynentach.

W każdej sekundzie obsługujemy ponad 66 klientów a nasze motto to „Take it easy!”.

W związku z rozwojem Circle K Business Centre Poland w Warszawie poszukujemy:

UX DESIGN INTERN.

Zadania na stanowisku:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika z naciskiem na ich użyteczność
  • Bieżące wsparcie sekcji UX

Wymagania:

  • Zmysł graficzny i poczucie estetyki
  • Zainteresowanie tematyką użyteczności i ergonomii
  • Znajomość zagadnień związanych z Usability i User Experience
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Chęć podejmowania wyzwań
  • Głowa pełna pomysłów
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane portfolio zrealizowanych projektów (niekoniecznie komercyjnych, także projekty realizowane „do szuflady” lub na uczelnie)
  • Preferowana dyspozycyjność 20 – 40 h tygodniowo

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Wsparcie w codziennej pracy ze strony zespołu UX
  • Miłą atmosferę pracy
  • Samodzielną pracę nad bardzo atrakcyjnym projektem na skalę europejską

Miejsce pracy: Warszawa

Termin nadsyłania aplikacji: 25.09.2017

Osoba kontaktowa: Przemysław Pawełek, przemyslaw.pawelek@circlekeurope.com