Interaction Designer/ UX Designer

Gemius S.A. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Dlaczego warto z nami współpracować?

Gemius jest międzynarodową firmą badawczo-technologiczną założoną w 1999 roku. Od początku nasz cel pozostaje bez zmian: dostarczanie rzetelnej wiedzy na temat rynku internetowego, tak aby nasi Klienci mogli podejmować najlepsze biznesowe decyzje. Obecnie nasze działania rozwijamy również poza internetem, działając w kierunku badania jednoźródłowego (o czym dowiesz się np. z tego artykułu).

Pracując z nami:

  • masz szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy poprzez możliwość samodzielnej realizacji projektów oraz opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań,
  • dajemy Ci realny wpływ na rozwój naszych produktów i możliwość uczestniczenia w ich funkcjonowaniu,
  • z nami doświadczysz pracy w młodym, dynamicznym zespole i środowisku otwartym na kreatywne pomysły,
  • zapewniamy Ci duże możliwości rozwoju (szkolenia zewnętrzne, wewnętrzne, konferencje, biblioteczkę firmową),
  • oferujemy elastyczne godziny pracy oraz nieformalny styl (brak dress codu),
  • gwarantujemy Ci komfort pracy (nowoczesne biuro i sprzęt komputerowy) oraz ciekawe bonusy (m.in. zdrowa żywność, masaże).

Zakres obowiązków:

Szukamy osoby, która jako UX Designer/ Interaction Designer będzie projektować webowe aplikacje analityczne.

Twoim zadaniem będzie:

  • makietowanie/ prototypowanie analitycznych aplikacji webowych (dużo liczb, tabel, wykresów),
  • łączenie w spójny produkt wymagań biznesu i użytkowników,
  • szerzenie dobrych praktyk UX wśród pracowników.

Nasze wymagania:

Jeśli potrafisz:

  • przygotowywać makiety/ prototypy o niskim i wysokim stopniu szczegółowości (np. papier, tablica, Sketch, Axure, html),
  • wykorzystywać w codziennej pracy wiedzę o projektowaniu, zbieraniu wymagań, UX i użyteczności,
  • porozumiewać się z biznesem oraz programistami,
  • sprawnie komunikować się w języku angielskim,
  • samodzielnie rozwiązywać problemy oraz inicjować własne projekty,

to chcielibyśmy Cię poznać!

Twoim atutem będzie:

  • znajomość wad i zalet różnych form wizualizacji danych,
  • chęć zmierzenia się z nieaddytywnymi wskaźnikami i krzywą budowania zasięgu,
  • bycie fanem agile, scrum, lean UX, growth hacking,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi (naszymi lub konkurencji),
  • znajomość podstaw HTML i CSS lub chęć nauczenia się ich.

Wypełnij formularz na stronie: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2be69c37366c4a0487711f929644b1c2

W formularzu aplikacyjnym prosimy o dołączenie portfolio w postaci pliku lub linku.