UX Designer (ERP)

Comarch S A Etat  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Do zespołu UX w sektorze rozwiązań ERP poszukujemy Projektanta lub Projektantki UX/UI. Nasz zespół odpowiada za rozwój ponad 20 produktów, które wspierają małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. W portfolio naszych produktów znajdują się m.in. systemy ERP, platformy e-Commerce, narzędzia Business Intelligence.
Wciąż wydajemy kolejne wersje produktów, a aktywna społeczność zbudowana wokół naszych usług pozwala bardzo szybko weryfikować tworzone projekty.

 PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Sketcha lub innego programu do tworzenia makiet i prototypów
  • Umiejętność projektowania na różne platformy (WWW, iOS, Android)
  • Znajomość metod badawczych używanych przy projektowaniu UX
  • Dobre umiejętności komunikacyjne pozwalające na sprawne argumentowanie swoich decyzji projektowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

MILE WIDZIANE

  • Certyfikaty branżowe
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Google Analytics i hotjar

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie interfejsów na wszystkie platformy sprzętowe (Web, Desktop, Mobile)
  • Proponowanie i kreowanie nowych funkcji w rozwijanych produktach
  • Bieżąca współpraca z analitykami, testerami i programistami
  • Współpraca z działem badawczym przy przygotowywaniu badań UX
  • Prowadzenie warsztatów (wewnętrznych, jak i zewnętrznych – z klientem)
  • Praca w projektach krajowych oraz zagranicznych

DLA CIEBIE

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w stabilnej, czołowej firmie z branży IT
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Praca na najnowszym sprzęcie Apple
  • Praca w modelu hybrydowym

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Zapraszamy do aplikacji przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/ux-designer-erp/