UX Designer do MVP Aplikacji Sportstech

Bodyvibes Zlecenie  Kraków, Małopolskie, Polska

Opis oferty pracy

Opis stanowiska

Szukamy UX designera na zdalne zlecenie trwające około 3-4 tygodnie do pracy nad MVP aplikacji mobilnej dla branży fitness, z potencjałem do współpracy nad kolejnymi projektami w najbliższej przyszłości. Jesteśmy świeżo powstałą firmą w sektorze Sportstech, zespołem składającym się z programistów oraz konsultantów strategicznych (byłych pracowników BCG, EY i Bain). W ramach obowiązków będziesz odpowiedzialny za projektowanie makiet i storyboardów dla aplikacji mobilnej, która umożliwi użytkownikom rezerwację zajęć.

Wymagania

  • Min. (1) roczne doświadczenie w projektowaniu UI/UX (mid/senior)
  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami mobilnymi (super gdyby był to Flutter)
  • Portfolio Twoich projektów do pokazania
  • Znajomość języka polskiego na poziomie native speakera
  • Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków

  • Projektowanie mock-upów i storyboardów dla aplikacji mobilnej w aplikacji Figma/Visily
  • Praca z CTO & CEO w formie warsztatów

Oferujemy

  • Elastyczne godziny dopasowane do Twojego stylu pracy oraz życia prywatnego, gdyż liczą się dla nas rezultaty i dobra atmosfera 🙂
  • Możliwość rozwoju zawodowego na ciekawym projekcie w branży SportsTech
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania!)
  • Pracę z młodym i międzynarodowym zespołem z doświadczeniem pracy m.in. w Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Bliskim Wschodzie

Aplikacje

Zgłoszenia zawierające CV i portfolio należy przesyłać na adres jakubw.app@gmail.com

Poziom: mid/regular, senior

Minimalny staż pracy: 1-2 lata

Termin składania aplikacji

16.10.2023 (Poniedziałek)

P.S. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o Twoje zaangażowanie godzinowe w ten projekt, więc jeśli masz dostępność na poziomie 50-70%, śmiało pisz! Na pewno się dogadamy! :)