UX Designer / branża produktowa

Optimo Development Sp. z o.o. Kontrakt B2B  Katowice, Śląskie, Polska

Optimo Development Sp. z o.o. powstało w 2015 roku, od początku tworząc innowacyjne produkty IT. Od tego czasu stale się rozwijamy. Wraz ze wzrostem liczby pracowników realizujemy nowe pomysły i odnosimy kolejne sukcesy.

Nie jesteśmy software housem – tworzymy własne produkty dla setek tysięcy odbiorców na całym świecie! Obecnie rozwijamy projekty gier webowych, platformy zakładów sportowych oraz nowoczesny system płatności elektronicznych.

UX Designer POSZUKIWANY!

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, do codziennej obsługi i rozwoju naszych aplikacji internetowych.

Do głównych zadań, będzie należało:

  • analiza wymagań biznesowych
  • tworzenie prototypów interakcji (user flow, UX)
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • proponowanie rozwiązań dla problemów biznesowych
  • testowanie i proponowanie poprawek w istniejących projektach

Dołącz do nas jeśli:

  • posiadasz doświadczenie przy zadaniach związanych z UX oraz przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych (minimum 2 lata potwierdzone portfolio)
  • bardzo dobrze znasz Figme
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • różnorodność zadań, międzynarodowe środowisko pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • bogaty pakiet benefitów, takich jak: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

Aby wziąć udział w naszej rekrutacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami na temat administratora danych osobowych oraz przysługujących Ci praw dotyczących ochrony Twoich danych osobowych, które znajdziesz na naszej stronie: www.optimodevelopment.com, a następnie o zamieszczenie pod Twoim CV następującej klauzuli:

“Na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Optimo Development Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS 0000562542) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Jeśli chcesz wziąć udział w naszych przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej klauzuli: „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Optimo Development Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (KRS 0000562542) w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Moja zgoda jest ważna do odwołania”.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat

Zapraszam do składania aplikacji przez formularz "wyślij zgłoszenie" na stronie lub bezpośrednio na adres mailowy: hr@optimodevelopment.com