UX Designer (Administracja publiczna)

Comarch S A Etat  Kraków, Małopolskie, Polska

W sektorze APUS wytwarzamy i ciągle rozwijamy oprogramowanie dla instytucji publicznych, jednostek administracji samorządowej, uczelni wyższych i wszelkich przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Nasze rozwiązania wspomagają procesy zarządzania i świadczenia usług oraz wspierają codzienną pracę milionów użytkowników.

Dołącz do zespołu, który zajmuje się kompleksowym projektowaniem doświadczeń użytkownika dla rozbudowanych systemów informatycznych takich jak Elektroniczna Obsługa Spraw, który integruje czynności związane m.in. z obsługą spraw w urzędzie, obiegiem dokumentów, zarządzaniem gospodarką przestrzenną czy prowadzeniem finansów i księgowości. Mocno wspieramy również środowiska związane z zarządzaniem procesami HR w organizacji (Portal Pracowniczy), procesami dydaktycznymi i biznesowymi na uczelniach (Smart Education Platform) oraz innowacyjne projekty oparte na inteligentnych analitykach video (Smart Parking, Video Cut). Nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku UX Designera
  • Znajomość narzędzi do projektowania makiet i prototypów (dużym plusem będzie znajomość Sketcha)
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika na różne platformy (Web, Desktop, Mobile)
  • Samodzielność, asertywność
  • Wysokie poczucie estetyki
  • Analityczne myślenie
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość standardu WCAG 2.1

TWOJE ZADANIA

  • Projektowanie interfejsów na wszystkie platformy (RWD, aplikacje webowe, iOS, Android)
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Tworzenie architektury informacji
  • Proponowanie i kreowanie nowych funkcji w rozwijanych produktach
  • Bieżąca współpraca z analitykami, testerami i developerami
  • Współpraca z działem badawczym przy przygotowywaniu badań UX

DLA CIEBIE

  • Praca w stabilnej, czołowej firmie z branży IT
  • Indywidualny plan szkoleń
  • Rozwój przy różnorodnych i wymagających projektach
  • Wymiana wiedzy w zespole, wewnętrzne akademie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny

Kandydatów ubiegających się o powyższe stanowisko prosimy o dołączenie do aplikacji portfolio.

Zapraszamy do aplikacji przez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/ux-designer-administracja-publiczna/