UX Designer

Insys Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Zajmujemy się technologiami video w rozrywce, edukacji i informacji. Nasze rozwiązania wykorzystujemy na desktopach, tabletach, mobile, telewizorach i wszelakich urządzeniach. W sercu wszystkich procesów stawiamy klienta i jego doświadczenia z użytkowaniem.

Poszukujemy nowej osoby na stanowisko:

UX Designer

Zakres obowiązków:

– każdy nowy projekt rozpoczynamy od głębokiego poznania potrzeb użytkowników i klientów. Niezbędna będzie twoja pomoc, wiedza i praktyka z narzędziami badawczymi,

– myślimy całościowo o doświadczeniu klienta, dlatego potrzebować będziemy, abyś uświadamiał zespołowi, jakie aspekty poza technologicznymi musimy wziąć pod uwagę. W tej części projektu masz być liderem,

– zanim rozpoczniemy prace technologiczne, chcemy abyś budował prototypy: od żółtych karteczek, strzałek i kresek na tablicy, przez opisy doświadczeń klienta w procesach obsługi i sprzedaży, do funkcjonalnych makiet w Axure,

– gotowe prototypy będziesz testował na użytkownikach, wprowadzał poprawki i odpowiadał na obiekcje zespołu. Wszystko po to, żeby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby i przyzwyczajenia naszych klientów,

– w pracy cenimy najnowszą wiedzę, bo ona rodzi innowacje. Dlatego ciągłe czytanie, spotykanie się, łączenie, rozdzielanie, próbowanie, psucie i naprawianie będzie także należało do twoich obowiązków.

Wymagania:

– nie szukamy tylko UI Designera, szukamy osoby, która doświadczenie klienta widzi we wszystkich stykach z marką,

– szczególnie zależy nam na co najmniej rocznym doświadczeniu uzyskanym w branży interactive lub e-commerce,

– będziesz miał czas na doszkalanie się i uzupełnianie wiedzy, ale na pewno sprawdzimy, czy znasz podstawowe narzędzia service design oraz UI design dla desktop i mobile,

– nie raz będziesz musiał kogoś przekonać do swoich racji, dlatego ważne, jak formułujesz argumenty, prowadzisz spotkania i przekazujesz wiedzę.

Oferujemy:

– bardzo duży wpływ na realizowane projekty,

– ogrom wyzwań na co dzień przy wdrożeniach dla znaczących klientów,

– pracę w młodym i utalentowanym zespole,

– komfortowe biuro ze stylowymi wnętrzami w kamienicy na Łazarzu,

– wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz premie za wyniki pracy,

– tworzenie przyszłości nowych mediów.

Czekamy na CV oraz list z odpowiedzią na pytanie, co motywuje cię do zostania UX Designerem w działce video.

Pliki ślij na: ux@insys.pl

www.insys.pl       |       www.insysplay.pl