UX DESIGNER

IT KONTRAKT Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Warszawa/Poznań

IT KONTRAKT dla firmy ROCHE

WYMAGANIA:

  • Dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrze potrzeby firmy. Przygotowywanie analiz eksperckich, przygotowanie i prowadzenie testów użyteczności. Praca w międzynarodowych zespołach projektowych.
  • Wymagania specjalne (języki, technologia, certyfikaty, wykształcenie)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie podparte portfolio w następujących obszarach:
    • HCI, UX i usability.
    • Projektowanie makiet (Axure, Omnigraffle lub inne).
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji.

Biegła znajomość angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja z międzynarodowym zespołem/klientem).

ZADANIA:

  • Propagowanie wiedzy, zalet i wagi UCD wewnątrz firmy.
  • Projektowanie interfejsów i architektury informacji stron internetowych oraz aplikacji mobilnych.
  • Testy użyteczności oraz analizy eksperckie.
  • Dbanie o najwyższą jakość kreacji.
  • Wspieranie zespołu programistów (web oraz mobile) na etapie wdrożenia.
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczości z użytkownikami końcowymi oraz przygotowywanie raportów

Wynagrodzenie: 0d 65zł/h

Jeśli interesuje Cię oferta, napisz: magdalena.paczyńska@itkontrakt.pl