Product Manager

MyBaze.com Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

MyBaze.com to międzynarodowa platforma designu, na której można kupić wyjątkowe produkty bezpośrednio od starannie wyselekcjonowanych projektantów z Polski i zagranicy. Inspirujemy swoich klientów, dając im dostęp do unikalnej oferty produktowej z dziedziny designu oraz mody i sztuki. Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 8 – 10 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie całym procesem projektowania funkcjonalności w aplikacji webowej
  • Wprowadzenie nowych oraz zmiana istniejących funkcjonalności na podstawie analizy danych oraz potrzeb użytkowników
  • Wsparcie decyzji produktowych na podstawie
  • Analiza wymagań biznesowych i potrzeb użytkowników końcowych
  • Projekty scenariuszy i flowów, prototypowanie
  • Mapowanie architektury informacji, interakcji oraz interfejsu serwisu
  • Wykonanie testów użyteczności, optymalizowanie serwisu
  • Współpraca z grafikami i programistami na każdym etapie realizacji projektu
  • Makietowanie i pisanie dokumentacji do makiet

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania UX/UI oraz zarządzanie produktem webowym
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, a zwłaszcza w zakresie optymalizacji konwersji
  • Umiejętność pracy z narzędziami analitycznymi: Google Analytics, MixPanel, KISSMetrics, RJ Metrics lub innych
  • Umiejętność pracy z narzędziami optymalizacji konwersji oraz analizy zachowań użytkowników: Crazy Egg, Optimizely, HotJar lub innych
  • Umiejętność pracy z narzędziami makietowania oraz projektowania UX: UXPin, Axure / Balsamiq Mockups lub innymi
  • Umiejętność zbierania informacji oraz analizy danych / feedbacków od użytkowników
  • Mile widziana znajomość kwestii optymalizacji SEO onpage
  • Portfolio wykonanych projektów, które znacząco zwiększyły wskaźniki predefiniowane przez biznes: zwiększenie konwersji zakupowej, zwiększenie zaangażowania użytkowników lub podobnych
  • Umiejętność współpracy z grafikami, programistami oraz działem sprzedaży

Oferujemy:

  • Pracę z młodym, dynamicznie rozwijającym się startupem
  • Możliwość otrzymania udziałów za wybitne wyniki
  • Możliwość otrzymania MacBook’a Air / Pro
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Liberalną i przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MyBaze Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."