UX Designer

Opis oferty pracy

Zapewnimy Ci:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • płatny urlop – niezależnie od formy zatrudnienia/współpracy
  • pracę zdalną w 100%
  • dostęp do biur w Łodzi, Katowicach lub Złotowie
  • możliwość rozwoju kompetencji miękkich i twardych poprzez udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach
  • zdobycie unikalnego doświadczenia w realizacji ciekawych i złożonych projektów
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole specjalistów
  • dofinansowanie do zajęć sportowych w ramach karty MultiSport
  • prywatną opiekę medyczna Medicover dla Ciebie i Twoich bliskich
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego na życie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • zniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketach
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne, w tym opiekę w ramach fundacji Media Expert „Włącz się”
  • premię świąteczną

Twoje zadania:

  • opracowanie nowych koncepcji UX w oparciu o benchmarking i analizy rynku
  • przygotowywanie makiet, prototypów i ścieżek użytkownika
  • nadzór prac nad Twoim projektem, aby efekt końcowy spełniał oczekiwania
  • współpraca z biznesem, produkcją, analitykami
  • prowadzenie badań UX z użytkownikami i partnerami
  • proponowanie rozwiązań

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości oprogramowania do makietowania (najlepiej Figma)
  • min. 4-letniego doświadczenia w zakresie UX (najlepiej w obszarze e-commerce)
  • praktycznej znajomości procesów projektowych w oparciu o dane analityczne
  • doświadczenia we wdrażaniu tworzonych rozwiązań/funkcjonalności (bezpośrednia współpraca z PM/Dev)
  • znajomości GA i innych narzędzi analitycznych
  • umiejętności stawiania hipotez, pytań i prowadzenia dyskusji
  • znajomości podstaw HTML/CSS (możliwości i ograniczeń)
  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • wykształcenia minimum średniego (najlepiej wyższego, kierunek techniczny)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość JIRY
  • samodzielność, komunikatywność i dokładność oraz umiejętność pracy w grupie

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat