UX Designer

E Net Production Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

W E Net Production pracujemy nad rozwojem i wsparciem jednego z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce i dziennie obsługuje miliony użytkowników internetowych, a swoje udane działania on-line prowadzą na tym systemie takie marki jak: Media Expert, CCC, Salony Agata, KROSS i wielu innych.

Pracując z nami, masz realny wpływ na działanie i rozwój naszego produktu. Możesz zarówno uczyć się od najlepszych, jak i uczyć najlepszych – jesteśmy otwarci na ludzi i ich pomysły.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku UX Desginera, jesteś zainteresowany pracą z rozbudowaną platformą e-commerce, lubisz dzielić się pomysłami, a praca zespołowa jest dla Ciebie ważna, aplikuj!

Zadania na stanowisku

  • Udział w badaniach potrzeb i badaniach użyteczności.
  • Tworzenie procesów projektowych w oparciu o dane analityczne.
  • Przeprowadzanie audytów – określenie problemów z użytecznością oraz formułowanie rekomendacji zmian.
  • Optymalizowanie istniejących rozwiązań projektowych.
  • Zbieranie oczekiwań względem nowych rozwiązań.
  • Projektowanie makiet niskiej i wysokiej wierności oraz prototypów przy współpracy z Software Developerami oraz Project Managerami, Product Ownerami.
  • Współpraca z klientem.

Wymagania

  • Solidne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Przedstawienie portfolio projektów komercyjnych.
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz stawiania odpowiednich pytań interesariuszom przy rozpoczęciu pracy nad nowym projektem.
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Google Analytics).
  • Doświadczenie w tworzeniu prototypów i makiet (dużym plusem będzie znajomość Figma).
  • Elastyczność pozwalająca na ciągłe dopasowywanie się do szybko rozwijającej się organizacji.
  • Samodzielność i proaktywność.
  • Asertywność i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B1/B2).

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży e-commerce.
  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUMowych.
  • Znajomość JIRA.
  • Doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu UX/UI Designerów.

Oferujemy

  • Rozwój umiejętności i zdobycie praktycznego doświadczenia w bardzo szerokim zakresie e-commerce.
  • Udział w rozwojowych projektach wewnętrznych ENP (praca z najlepszymi specjalistami w branży) i zewnętrznych (praca dla klientów ENP).
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie – jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie).
  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne Medicover, grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover Sport).
  • Szkolenia i rozwój osobisty.
  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem.
  • Pracę w nowoczesnym biurze, znajdującym się w dobrze skomunikowanej części Katowic, pracę hybrydową lub w 100% zdalnie.
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat