UX Designer

INNOVATIKA Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Jako UX Designer w naszym Product Design Teamie będziesz budować i rozwijać produkty cyfrowe odpowiadające na problemy biznesowe i skoncentrowane na realnych potrzebach użytkowników.
Twoja obecność w procesie będzie zaczynać się od najwcześniejszych faz projektów, bo rozumiemy jak ważne jest to dla budowania produktów z przyszłością. Będziesz mieć okazję rozwijać swoje umiejętności współpracując z zespołami Strategy & Product oraz Venture Lab. Chcesz współtworzyć produkty, z których będziesz naprawdę dumny/a? Poznajmy się!

UX DESIGNER

TWOJE ZADANIA

  • Określanie celów na bazie założeń biznesowych, technologicznych, funkcjonalnych produktu przez pryzmat potrzeb użytkownika
  • Tworzenie makiet lo-fi do przedstawiania koncepcji, testowania
  • Znajdowanie optymalnych rozwiązań, prezentowanie i argumentowanie decyzji projektowych w zespole
  • Przedstawianie rozwiązań na flowchartach, makietach lo-fi, szkicach oraz ścieżek użytkownika
  • Współpraca z deweloperami i testerami

NASZE OCZEKIWANIA

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w budowaniu rozwiązań cyfrowych
  • Bardzo dobra znajomość Figmy
  • Rozumienie potrzeb użytkowników
  • Znajomość metod badawczych i doświadczenie w prowadzeniu testów z użytkownikami
  • Doświadczenie w budowaniu wdrożeniowych produktów cyfrowych
  • Znajomość metod pracy nad produktem cyfrowym i wrażliwość na zmieniające się trendy

NASZA OFERTA

  • Wynagrodzenie: 8 000 – 10 000 PLN netto w przypadku kontraktu B2B lub 6 600 – 8 300 PLN brutto w przypadku UoP, zależnie od doświadczenia
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej lub w prestiżowej przestrzeni biurowej Mindspace w Hali Koszyki – sam(a) decydujesz gdzie dziś, a gdzie jutro pracujesz
  • MacBook do pracy
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover
  • Możliwość dołączenia do programu vestingowego
  • Szybki rozwój poprzez udział w tworzeniu produktów cyfrowych o zróżnicowanej specyfice
  • Duża autonomia – nie lubimy micromanagementu, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie je wspólnie z Tobą przetestujemy

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 1-2 lata

Chcesz współtworzyć produkty, z których będziesz naprawdę dumny/a? Poznajmy się! Prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres joinus@innovatika.com