UX Designer

ORBA Umowa o pracę lub B2B  Gdziekolwiek

Opis oferty pracy

Główne obowiązki

  • Tworzenie interaktywnych makiet i prototypów dla rynku eCommerce (Axure/ UXPin)
  • Projektowanie i budowanie architektury dla serwisów ecommerce B2B oraz B2C
  • Rekomendowanie zmian UX w istniejących projektach
  • Prowadzenie analiz wymagań biznesowych Klienta
  • Identyfikacja i optymalizacja ścieżki użytkownika (budowanie person, user flow)
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej (specyfikacja systemów e-commerce)
  • Praca z zespołem analityków, deweloperów i project managerów

Ważne umiejętności na tym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Axure oraz Figma
  • Dobra znajomość Google Analytics i Hotjar
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2)

Mile widziane

  • Znajomość branży IT, w szczególności e-commerce
  • Znajomość trendów i dobrych praktyk UX i UI

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 1-2 lata

Żeby zaaplikować użyj poniższego linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=555435c905e34eccac3be4b11d657db7

W formularzu będziesz miał/a szansę wpisać swoje oczekiwania finansowe oraz dostępność :)