UX Designer

Printbox Umowa o pracę lub B2B  Kraków, Małopolskie, Polska

Jesteśmy 70-osobową ekipą, która rozwija zaawansowane oprogramowanie klasy enterprise do tworzenia fotoproduktów. Tworzymy produkt wykorzystywany w ponad 50 krajach, zbudowany z użyciem najlepszych technologii i w świetnie ułożonym środowisku.

Budowa edytorów do fotoproduktów jest wielkim wyzwaniem UX. Nam udało się stworzyć świetne rozwiązania, dzięki czemu miliony ludzi na całym świecie z zadowoleniem korzystają z naszego narzędzia. Jesteśmy jedną z firm wyznaczających standardy UX/UI na globalnym rynku i jeśli chciał(a)byś tworzyć nowe rozwiązania i wzorce, podnosić poprzeczkę dla całego globalnego rynku, to dołącz do naszego zespołu!

Dlaczego warto?

  • Będziesz pracować w kwaterze głównej firmy produktowej, gdzie podejmowane są najważniejsze decyzje,
  • Twoja praca będzie wyzwaniem – zbudowanie narzędzia, nad którym niedoświadczeni end userzy spędzają dużo czasu tworząc fotoprodukty i mimo tego wciąż je kochają jest szalenie trudne,
  • Będziesz pracować w doświadczonym zespole (4 Product Ownerów i CEO) tworzącym produkty, które wyznaczają standardy jakości w branży,
  • Dołączysz do firmy o mocnej pozycji na rynku, gdzie nie konkurujemy stawkami, a jakością produktu,
  • Urozmaicenie zapewni praca w obszarach zarówno web, mobile jak i e-commerce,
  • Poszerzysz swoją perspektywę, bo Printbox dociera zarówno do konsumentów (B2C) jak i biznesu (B2B),
  • Będziesz mieć wpływ na produkt, rozwijany przez 40 developerów, świetnie przemyślany architektonicznie, dzięki czemu możemy rozwijać go bez większych ograniczeń,
  • Współpraca i komunikacja będzie efektywna bo cały zespół produktowy jest zlokalizowany w Krakowie

Z nami będziesz:

  • Wspólnie z produktowcami i inżynierami prowadzić product discovery by znajdować odpowiedzi na potrzeby naszych klientów i użytkowników
  • Projektować UX przyszłych wersji naszych rozbudowanych aplikacji webowych oraz mobilnych, wykorzystując istniejący styl
  • Na bieżąco pracować z zespołami developerskimi by zapewnić wysoki poziom UX implementowanych zadań
  • Przeprowadzać testy użyteczności interakcji, makiet, prototypów i wersji produkcyjnych
  • Zbierać i analizować feedback od użytkowników
  • Proponować nowe i zapewniać wdrożenie zmian w dotychczasowych rozwiązaniach
  • Stale monitorować trendy i zmiany na rynku UX/UI oraz dzielić się dobrymi praktykami

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w projektowaniu aplikacji dla klientów typu B2C w firmie produktowej
  • Masz doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z uwzględnieniem specyfiki RWD
  • Doskonale rozumiesz różnice w projektowaniu UX dla aplikacji webowych i mobilnych
  • Potrafisz projektować rozwiązania zarówno użyteczne jak i atrakcyjne wizualnie
  • Potrafisz prototypować i walidować hipotezy
  • Korzystasz na co dzień z nowoczesnych narzędzi np. Figma, Zeplin, Sketch, Hotjar
  • Potrafisz określać priorytety zadań i estymować czas potrzebny do ich realizacji
  • Analizujesz złożone problemy, w przejrzysty sposób komunikujesz wypływajace z nich wnioski i trafnie dobierasz argumenty dotyczące proponowanych rozwiązań
  • Znajomość specyfiki branży tworzenia i sprzedaży fotoproduktów będzie dodatkowym atutem

Co dostaniesz w zamian?

  • Program Printbox for All, w ramach którego otrzymasz pakiet opcji na udziały firmy (Employee Stock Option Plan)
  • Szkolenia zew. i wew, w tym indywidualny budżet szkoleniowy i dodatkowe 5 dni wolnych na Twój rozwój
  • Rozbudowaną bazę wiedzy (naszą wew. wiki, videoszkolenia, dokumentację oraz dostęp do biblioteczki)
  • Onboarding sprawnie wprowadzający Cię w nasze zasady, styl pracy i domenę biznesową którą się zajmujemy
  • Benefity tj. opieka medyczna, karta sportowa, czy zajęcia z angielskiego
  • Brak żmudnych zadań – optymalizujemy swoją pracę, gdzie tylko jest to możliwe
  • Elastyczne godziny pracy

Jak będzie wyglądał Twój proces rekrutacji?

  1. Rozmowa tel.
  2. Spotkanie online z PO
  3. Zadania praktyczne
  4. Feedback i decyzja

Poziom: mid/regular

Minimalny staż pracy: 2 - 5 lat