UX Designer

E Net Production Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

W ENP rozwijamy jeden z największych systemów e-commerce, który powstał w Polsce i każdego dnia obsługuje miliony użytkowników internetowych, a swoje udane działania on-line prowadzą na tym systemie takie marki jak: CCC, Media Markt, Media Expert, Samsung, Avans, Salony Agata, Sizeer, Timberland, Kler.

Obecnie poszukujemy UX Designera, którego czekać będzie bezpośrednia współpraca z doświadczonym zespołem UX Designerów/Web Designerów, a także z Software Developerami, Project Managerami i klientami ENP. Jeśli wymienione poniżej zadania to Twoja codzienność, chcesz podjąć ciekawe wyzwania zawodowe, pracować w bardzo zgranym zespole i lubisz kontakt z klientem, odpowiedz na nasze ogłoszenie jak najszybciej.

Zadania na stanowisku

  • Udział w badaniach potrzeb i badaniach użyteczności.
  • Tworzenie procesów projektowych w oparciu o dane analityczne.
  • Przeprowadzanie audytów, określenie problemów z użytecznością oraz formułowanie rekomendacji zmian.
  • Optymalizowanie istniejących rozwiązań projektowych.
  • Zbieranie oczekiwań względem nowych rozwiązań.
  • Projektowanie makiet niskiej i wysokiej dokładności oraz prototypów przy współpracy z Software Developerami oraz Project Managerami, Product Ownerami.
  • Przedstawianie prac i umiejętność argumentowania decyzji projektowych.
  • Analityka ilościowa i jakościowa oraz badania z użytkownikami.
  • Rekomendowanie i wdrażanie zmian optymalizujących ścieżki użytkowników.
  • Współpraca w zakresie definiowania wymagań biznesowych.
  • Współpraca z klientem.

Wymagania

  • Solidne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Przedstawienie portfolio projektów komercyjnych.
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz stawiania odpowiednich pytań interesariuszom na każdym etapie procesu projektowego.
  • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Google Analytics).
  • Doświadczenie w tworzeniu prototypów i makiet (dużym plusem będzie znajomość programu Figma).
  • Elastyczność pozwalająca na ciągłe dopasowywanie się do szybko rozwijającej się organizacji.
  • Samodzielność i proaktywność.
  • Asertywność i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcje UX/UI.
  • Rozumienie wartości Design Systemu i umiejętność pracowania na gotowych komponentach.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (B1/B2).

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży e-commerce.
  • Doświadczenie w pracy w zespołach SCRUMowych.
  • Znajomość JIRA.
  • Doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu UX/UI Designerów.

Oferujemy

  • Rozwój umiejętności w zespole doświadczonych UX Designerów/Web Designerów.
  • Udział w rozwojowych projektach wewnętrznych ENP i zewnętrznych (praca dla klientów ENP).
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie – jesteśmy otwarci na różne formy współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie).
  • Pakiet benefitów (w tym ubezpieczenie medyczne MEDICOVER, grupowe na życie PZU, pakiet sportowy Medicover Sport).
  • Szkolenia i rozwój osobisty.
  • Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem.
  • Docelowo pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanej części Katowic (obecnie zdalnie, po pandemii – możliwość pracy zdalnej ustalana indywidualnie).
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy i świetnych ludzi wokół z ciekawymi zainteresowaniami.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów nie czekaj i aplikuj poprzez następujący formularz: https://enetproduction.traffit.com/public/form/a/VkdnPQ== :)