UX Designer

Bonnier Business Polska Umowa o pracę lub B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia;
  • Doświadczenie przy projektowaniu portali i pracy z Design systemem;
  • Umiejętność projektowania makiet na różne urządzenia (RWD);
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do projektowania i prototypowania UX / UI (Sketch, Adobe XD, Invison, Zeplin, Figma);
  • Doświadczenie udokumentowane portfolio;
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum, Kanban);
  • Dobra komunikacja i umiejętności uzasadniania swoich decyzji projektowych;
  • Mile widziana podstawowa znajomość: HTML, CSS, JS;
  • Analiza danych z GA, Hotjara i innych narzędzi;
  • Duża samodzielność oraz transparentność pracy projektowej;
  • Umiejętność pracy w trybie zdalnym;

    Obowiązki

  • Projektowanie interfejsów od zera lub rozwijanie istniejących produktów opierając się na potrzebach użytkownika i wytycznych biznesowych;
  • Współpraca z zespołem deweloperskim, analitykami oraz z właścicielami produktów;
  • Uczestniczenie w testach A / B;
  • Dostarczanie projektów gotowych do realizacji, uwzględniających możliwości i ograniczenia technologii;
  • Przygotowywanie designu do implementacji przez zespół deweloperski
  • Współtworzenie najlepszych praktyk i norm projektowych w zespole (UX/UI i deweloperzy).

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz;
  • W pełni zdalną pracę lub w modelu hybrydowym (biuro w Warszawie);
  • Wynagrodzenie w wysokości 10.000 – 13.000 tys. netto na B2B;
  • Możliwość dołączenia do oferty Enel-Med Multisport oraz ubezpieczenia;
  • Wykorzystanie najnowszych narzędzi projektowych (Sketch, Pakiet Adobe, Zeplin, Miro);
  • Dobrą atmosferę w zespole
  • Prace przy projektach z których codziennie korzysta tysiące użytkowników

Wyślij CV na rekrutacja@bonnier.pl
W tytule podaj nazwę stanowiska

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o. jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Administratorem Danych Osobowych jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. ul Kijowska 1 03-738 Warszawa zwana dalej „Spółką”. W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: adres zgodny z adresem administratora e-mail: iod@bonnier.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych – przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
– uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
– uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.