UX Designer

Nowa Era Sp. z o.o. Etat  Warszawa, mazowieckie, Polska

Nowa Era to lider na rynku rozwiązań edukacyjnych oraz firma będąca częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy.

W związku ze strategicznym dla firmy rozwojem w obszarze nowoczesnych technologii, poszukujemy ekspertów doświadczonych w zagadnieniach aplikacji webowych, kontentu cyfrowego oraz specyfiki rozwiązań mobilnych.

Aktualnie poszukujemy:

UX Designer

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Prototypowanie, makietowanie oraz testowanie projektowanych rozwiązań
  • Systematyczne usprawnianie istniejących rozwiązań oraz projektowanie w nich interfejsów dla nowych funkcjonalności
  • Analizowanie i weryfikacja jakościowa istniejących oraz nowych rozwiązań za pomocą systemów analitycznych, badań użytkownika i testów A/B
  • Bliska współpraca z zespołem projektowym
  • Przeprowadzanie szkoleń i propagowanie wiedzy z dziedziny UX w organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widzialne Socjologia, Psychologia)
  • 2 lata doświadczenia w pracy stanowisku Projektant UX lub podobnym
  • Umiejętność projektowania interfejsów użytkownika z uwzględnieniem aspektów użyteczności, ergonomii i interakcji z systemem
  • Wiedza z zakresu HCI, AI
  • Doświadczenie w pracy przynajmniej z jednym z narzędzi: Axure , Omnigraffle , iRise lub podobnym
  • Doświadczenie w realizacji testów A/B i narzędzi wspierających
  • Zaawansowana znajomość narzędzia Google Analytics
  • Znajomość HTML, CSS
  • Angielski dobry, mile widziany biegły

Oczekujemy:

  • Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
  • Odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • Rzetelności i terminowości w zakresie realizowanych obowiązków
  • Wysokich zdolności analitycznych
  • Kreatywności
  • Otwartości i komunikatywności

Oferujemy:

  • Udział w nowatorskich projektach
  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w tworzeniu rozwiązań przeznaczonych na rynek edukacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz oświadczenia zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101, poz. 926 z późn. zm.) na potrzeby związane z ogłoszonym naborem na adres a.janista@nowaera.pl