UX Designer

Nationale-Nederlanden Kontrakt B2B  Warszawa, Mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Jeżeli czujesz, że:

  • W obecnej pracy brakuje Ci realnego wpływu na projekty
  • Chcesz wreszcie projektować w oparciu o realne dane od użytkowników
  • Nieustająco szukasz możliwości poprawy doświadczeń klientów, chcesz się specjalizować w UX, a nie robić wszystko za wszystkich,

to przyjrzyj się naszej ofercie.

Jako UX Designer w NN będziesz:

  • Planować i prowadzić proces projektowy w ramach pracy zespołu scrumowego
  • Współpracować przy przygotowywaniu backlogu (Jira) oraz zdobywać informacje pozwalające doprecyzowywać kryteria akceptacji i przygotowywać artefakty UX
  • Aktywnie uczestniczyć w ceremoniach scrumowych: story mappingach, refinementach, planningach
  • Na bieżąco współpracować z Analitykami Biznesowymi, Product Ownerem, Developerami Front i Back End oraz UI Designerem i UX Researcherami.

A także realizować bardziej typowe zadania:

  • Formułować i walidować hipotezy w oparciu o zgromadzone dane
  • Planować, przygotowywać i przeprowadzać badania użyteczności oraz testy A/B w celu weryfikacji hipotez
  • Projektować i prowadzić warsztaty dla uczestników procesu projektowego oraz klientów
  • Tworzyć persony i strukturyzować dane wynikające z badań, rekomendować rozwiązania
  • Analizować wymagania i tworzyć flow low fidelity w oparciu o nie (Figma)
  • Tworzyć widoki high-fidelity we współpracy z UI designerami i/lub w oparciu o design system
  • Uczestniczyć w procesie quality assurance stworzonych rozwiązań

Do tej pracy potrzebne Ci będą:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na analogicznej pozycji
  • Portfolio ilustrujące umiejętność skutecznego poprowadzenia procesu projektowego – od formułowania hipotez do weryfikacji skuteczności wdrożonego rozwiązania i dalszych sugestii jego rozwoju/modyfikacji
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w j. angielskim

Pochwal się, jeżeli masz też:

  • Portfolio ilustrujące doświadczenie w pracy dla organizacji o zróżnicowanej skali i wielu branż w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu produktu cyfrowego od podstaw: tworzenie koncepcji MVP, przez wdrożenie aż do projektowania kolejnych odsłon w oparciu o feedback z wywiadów i danych
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym
  • Znajomość technologii frontendowych (HTML, CSS, Javascript) oraz biblioteki React
  • Ukończone studia potwierdzające przygotowanie merytoryczne
Najlepsze, co mamy dla Ciebie:

  • Praca w metodyce Agile w ramach multidyscyplinarnego zespołu
  • Możliwość współtworzenia od podstaw przełomowego rozwiązania na rynku insur-tech
  • Przestrzeń do dzielenia się innowacyjnymi pomysłami
  • Program wolontariacki
  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduję się na zielonym Powiślu
  • Ask Henry – personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu
  • Zdale wprowadzenie do pracy i elastyczny czas pracy
  • Sekcje sportowe i fitness online oraz parking rowerowy
  • Webinary, szkolenia, webcasty – wspólnie uczymy się nowej rzeczywistości
  • Wirtualne zajęcia dla dzieci (animacje, programowanie, gimnastyka)
  • Kafeteria benefitów oraz płatny program

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany wypełnij formularz -> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=97d6252ff2014c2ea2a4df2f21319d28