UX Designer

DietLabs sp. z o.o. sp.k. Kontrakt B2B  Gdziekolwiek

Do DietLabs szukamy osoby, która będzie w stanie przeanalizować produkt oraz działanie nowych funkcjonalności. Jako UX Designer będziesz mieć realny wpływ na rozwój naszych aplikacji biorąc udział we wszystkich etapach procesu ich powstawania –  od koncepcji, projektowania funkcjonalności, przez design aż do promocji.

Zakres obowiązków
  • projektowanie aplikacji  mobilnych (iOS, Android)
  • tworzenie prototypów i ich testowanie
  • optymalizacja istniejącego interfejsu pod kątem użyteczności
  • aktywne uczestnictwo w cyklu tworzenia aplikacji
  • projektowanie ścieżek użytkownika oraz przyjaznych użytkownikowi funkcjonalności i interfejsów
  • projektowanie usług (tworzenie, badanie i udoskonalanie touchpointów)
  • testowanie wprowadzonych rozwiązań
  • ścisła współpraca z Product Designerem, zespołem developerskim i Data Science
  • szukanie nowych, kreatywnych rozwiązań, by ciągle ulepszać istniejące produkty

Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku związanym z projektowaniem rozpoznawalnej na rynku aplikacji mobilnej
  • bardzo dobra znajomość niezbędnego oprogramowania (np: Sketch, XD, Framer, Figma)
  • doświadczenie w przeprowadzeniu pełnej ścieżki projektowania doświadczeń użytkownika
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na koncepcję UX aplikacji
  • bardzo wysoki poziom odpowiedzialności za realizowane zadania
  • znajomość aktualnych trendów digitalowych
  • stosowanie metodyki Double Diamond
  • umiejętność projektowania w oparciu o analizy i dane
  • samodzielność i proaktywność
  • znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2)

Mile widziane
  • podstawowa znajomość zagadnień e-marketingu
  • podstawowa wiedza z zakresu dietetyki, fitness
  • Agile Mindset

Oferujemy
  • pracę zdalną lub pracę w komfortowym biurze w centrum Poznania
  • elastyczne godziny pracy
  • naukę języka angielskiego
  • pakiet szkoleń oraz udział w konferencjach branżowych
  • codzienny catering lunchowy (w przypadku pracy w biurze)
  • kartę Multisport

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, prześlij nam swoje CV na adres: jobs@dietlabs.pl