UX Designer

IT KONTRAKT/Roche Elastyczna  Warszawa, mazowieckie, Polska

Opis oferty pracy

Obowiązki:

  • Dostarczanie user experience i najwyższej jakości rozwiązań IT na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Projektowanie interfejsów i architektury informacji aplikacji webowych oraz mobilnych
  • Wspieranie zespołu podczas całego cyklu życia systemu
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami końcowymi oraz przygotowywanie raportów.

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie: w projektowaniu użyteczności zorientowanej na użytkownika
  • w projektowaniu makiet, flow, struktur serwisów
  • w przeprowadzaniu analizy biznesowej
  • przeprowadzaniu testów użyteczności
  • znajomość procesów UCD
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie (codzienna komunikacja z międzynarodowym zespołem/klientem)

Oferujemy:

  • comiesięczne spotkania integracyjne (pizza, przekąski, piwo, gry & zabawy – Warszawa, Poznań)
  • Biura wyposażone w Chillout Roomy z konsolami PS, pufami,
  • Wyjazdy zagraniczne
  • Inicjatywy szkoleniowe: zewnętrzne, wewnętrzne ITK: SQL, HP ALM,
  • Dodatkowy sprzęt do poprawienia jakości pracy
  • Ścieżka Kariery. Świetne możliwości rozwoju,pełna odpowiedzialność za realizowane projekty
  • Synergia, szanse, możliwości (procesy rekrutacyjne, rozmowy techniczne, handbooki)

Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV na adres:

Aleksandra.Czech@itkontrakt.pl