UX Designer

Apptension Etat  Poznań, wielkopolskie, Polska

Apptension ( www.apptension.com ) otwiera swoje skromne progi dla młodych, zdolnych UX Designerów, którzy zasilą szeregi naszego prężnie rozwijającego się softwarehouse’u.

Zadania jakie mamy dla kandydata:

– projektowanie i tworzenie makiet serwisów, aplikacji webowych i mobilnych

– współtworzenie założeń i prezentacji

– analizowanie tworzonych rozwiązań i proponowanie usprawnień

– śledzenie światowych trendów i inspirowanie nimi zespołu

– benchmarkowanie dobrych wzorców dla projektów oraz analiza konkurencji

– udział w przygotowywaniu materiałów do badań UX (prototypy, scenariusze itp.)

Od kandydata wymagamy:

– doświadczenia w projektowaniu rozwiązań webowych i mobilnych potwierdzonego przykładami

– dobrej znajomości możliwości technologii internetowych

– poczucia estetyki i umiejętności oceny projektów graficznych

– kreatywnego myślenia, otwartego umysłu, twórczego podejścia do zadań

– dobrej znajomości języka angielskiego

– komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

– orientacji w temacie projektowania interfejsów i użyteczności, w tym: układów stron, palet kolorów, przepływów pracy, dostępności

– chęci nieustannego rozwoju i podejmowania wyzwań

– inicjatywy i podzielności uwagi

– nastawienia na wysoką jakość rozwiązań

Niebywałym atutem kandydata będą:

– znajomość nowoczesnych technologii oraz narzędzi

– szereg własnych ciekawych zainteresowań (niekoniecznie związanych z informatyką!)

Co możemy zaoferować?

– rozwojową pracę w młodym, wyluzowanym zespole

– realizację ciekawych, innowacyjnych projektów dla klientów z całego świata

– biuro w samym centrum Poznania

– pozytywną atmosferę pracy, relaks przy stole do ping-ponga oraz wyjścia integracyjne

– stawkę godzinową / projektową w zależności od umiejętności

– możliwość realizowania projektów za dodatkowe wynagrodzenie

Minimalna dostępność: 20h w tygodniu

Preferowana forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Zapraszamy zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji oraz listów motywacyjnych (tak, je również czytamy! :)) na adres e-mail: jobs@apptension.com